2733
2734
عنوان

کسی که هیچ وقت موفق به ازدواج نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1705 بازدید | 111 پست
استارتر منظورم شما نیستی  اما دخترا هم نازپرورده شدن  من دوستم ۲۹ سالشه یه پسره خوب معرفی ...

ببین هرکس معیاری داره شاید این براش خط قرمز بوده نمیتونیم قضاوت کنیم اما خب همین دختر خیلیارو میبینه مشابه معیار خودش ازدواج کردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنکور ارشد بده و برو دانشگاه . هنوز کلییی وقت داری  اگه بلدی شیک لباس بپوش ( من بلد نیستم 😁

دیگه حوصله درس و اینا رو ندارم ،میگم وقتی عرضه ندارم از همین م که خوندم استفاده کنم و شاغل بشم ... .وگرنه درس از مورد علاقه هام بود و استعدادش م داشتم ،ولی این به جایی نرسیدنِ و چند سال هیچ کاری نکردن و ناکامی من و ضعیف کرده شدید و روح مو سنگین برای هر کاری ،میخوام یا شاغل شم یا ازدواج ... .شاید اینا پیش بیاد بتونه یکم اون احساسِ عقب افتادن و پوچی و جبران کنه ... .

لباس پوشیدن م خوب و معمولیِ تقریبا ،ساده و مرتب ،زیاد قرتی و مدی نیستم

2728
دیگه حوصله درس و اینا رو ندارم ،میگم وقتی عرضه ندارم از همین م که خوندم استفاده کنم و شاغل بشم ... . ...

ببین اول تو استایلت تغییر ایجاد کن یکم حالت با خودت خوب باشه مثل رنگ مو و مدل مو میکاپ بعد سبک  لباس پوشیدنت   

بهدخودت فشار نیار کارایی که دوست داری انجام بده از علاقه مندیات شروع کن

این حال و تغییرش ندی همین جوری توش فرو میری بیشتر 

ببین اگر میتونی از یه مشاور کمک بگیر  اگر نه روی عزت نفست کار کن  رو احساس بی ارزشی که ن ...

چقد خوب درک کردی من و ،راهنمایی کردی و حرفای خوبی گفتی... ،اینا دقیقا دغدغه و مشکلات منه 

بشدت بی اعتماد بنفس و بی عزت نفس و ترس از اجتماع .

البته من کلا اعتماد بنفس پائینی داشتم همیشه ،روابط اجتماعی م مشکل داشت ،وسواس فکری و زمینه افسردگی م داشتم ،جدی نگرفتن و خونه نشینی خیلی بدترش م کرد و شدم این ... .

ببین هرکس معیاری داره شاید این براش خط قرمز بوده نمیتونیم قضاوت کنیم اما خب همین دختر خیلیارو میبینه ...

اخه کسی که ولایی باشه حداقل یکم حجابم رعایت میکنه انقدر آزاد و باز نمیگرده که یه پسره بسیجی هیچ وقت با این مدل دختر ازدواج نمیکنه 

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین

من یک ماه دیگ میشم ۳۳😹مامانم  میگه  شوهر کن‌میگم اخه با کی😹میگه همین خواستگارای کج و کوله واقعا هم کج و کوله ن یکی ازم کوچیکتر یکی بی ریخت یکی وحشی و بزن بهادر😹

خدا در همین نزدیکی ست
2740
چقد خوب درک کردی من و ،راهنمایی کردی و حرفای خوبی گفتی... ،اینا دقیقا دغدغه و مشکلات منه  بشدت ...

رو اینا کم کم کار کن حل میشه بعدشم یه مشاور میتونه کمکت کنه 

همه چیز ازدواج نیست  اما بعضیا دوست دارن اتفاق بیفته براشون زندگی مشترک داشته باشن همراه داشته ...

خب سطح انتظاراتتون رو بیارید پایین....یکی از دلایل ازدواج نکردن همینه...مثه برادر خود من....هر چند شما خودتون سنی نداری

دخترا حرف زدن باهاتون و دیدن افرادی تو شرایط مشابه خودم و همدردی حالمو بهتر کرد 🙂

از ته دل بهترینها رو براتون از خدا میخوام، انشاالله به زودی همتون عروس خوشبخت بشید 🥲✨️🤍

اخه کسی که ولایی باشه حداقل یکم حجابم رعایت میکنه انقدر آزاد و باز نمیگرده که یه پسره بسیجی هیچ وقت ...

ببین کلا دخترایی که حد وطستن نه مذهبی هستن نه بازن تو ازدواج کردنشون بیشتر به مشکل برمیخوره 

2706