2733
2734
عنوان

کسی که هیچ وقت موفق به ازدواج نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهتر و بیشترش بهت بده عاقبت بخیر بشی شاد زندگی کنی 

ممنونم 

این روزا اصلا حالم خوب نیست همش نگرانم و از خودم خسته شدم 

دعا کن ازدواج موفق داشته باشم و زود اتفاق بیفته

2731
عزیزم منم اجتماعی نبودم اما الان معلمم به نظرم شده آزمون استخدامی شرکت کن من مطمئنم‌ قبول میشی و روح ...

ممنون عزیزم از پیشنهادت ،اتفاقا آزمون دادم ،ولی زیاد امیدوار نیستم به جوابش ... ،اونم با حال روانی بد خوندم ،باز هفته آخر حالم بهم ریخت آزمون م خراب شد ،انگار همه درا بسته س به رو م و من موندم از این احوال 

خدا روشکر ،انشاالله موفق باشی و جبران بشه سختی هات 

نگران نیستم ،سن م ۳۰ نشده ،روحم و چه کنم که افسرده و خسته س دیگه ،که رسیده به آخر و جایی که نباید می ...

ببین اگر میتونی از یه مشاور کمک بگیر 

اگر نه روی عزت نفست کار کن 

رو احساس بی ارزشی که نسبت به خودت داری کار کن 

تا بتونی اول بیای تو اجتماع 

تصور نکن همه اونایی که سر کار میرن درس میخونن همه خال دلشون خوبه نه خود من به روزایی سر کار بغضمو قورت میدم اشک تو چشمام جمع میشه حتی میرم چندبار سرویس گریه میکنم اما بهتر از تو تخت و خونه موندنه عزیزم 

استارتر عزیزم شما هم سنت زیاد نیست از صمیم قلبم برای شما و همه ی دخترای مجرد آرزوی ازدواج خوب می کنم ...

من انقدر ازدواج برام پیچیده که حتی نمیتونم به بارداری فکر کنم ممنون عزیزم لطف میکنی 

2740
خودت و مجبور کن از خونه بری بیرون شده یه کلاس  یه کار پاره وقت  هرچی فقط تو خونه نباش چو ...

ممنون🌼

درسته همین بیکاری و خونه نشینی خیلی بده

الان انقد فرصت سوزی کردم و زمان و از دست دادم فک میکنم دیگه دیره برا همه چی و خراب شده کلی از جوونی م و زندگی مو وفرصت هام ،وضعیت مم بهم ریخته و بده برا شروع ..‌. .

تو این سالا سعی کردم اوضاع و بهتر کنم ،حرکتی بزنم ولی موقت بوده و ادامه ندادم کامل و دوباره حال بد م برگشته 

استارتر منظورم شما نیستی  اما دخترا هم نازپرورده شدن 

من دوستم ۲۹ سالشه یه پسره خوب معرفی کردم وقتی پسره رو دید انقدر خوشش اومده بود چند ماه حرف زدن بخاطر مسائل سیاسی پسره رو ول کرد چون دختره انگار خیلی ولایی بود 

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
اره حتما 

۲ رکعت نماز مثل نماز صبح بعدش تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها رو بگو بعدش ۱۰۰ صلوات بفرست بعدش آیه ۲۸ سوره ی فاطر ۴۱ بار بخون 

به این نماز ۲۱ روز مداومت کن اگر وسطش پری هم بشی اشکال نداره مثلا ۵ تا خوندی بعد تمام شدن پری بخونی میشه ششمی این نماز عالیه ان شاءالله ازش نتیجه بگیری

ممنون🌼 درسته همین بیکاری و خونه نشینی خیلی بده الان انقد فرصت سوزی کردم و زمان و از دست دادم فک م ...

خودتو سرزنش نکن 

به ناراحتی و حسات اعتبار بده 

اما سعی کن خودتو مجبور کن تغییرش بدی از کم شروع کن 

۲ رکعت نماز مثل نماز صبح بعدش تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها رو بگو بعدش ۱۰۰ صلوات بفرست بعدش آیه ...

مهم نیست چه زمانی از شبانه روز بخونم؟

ممنونم ان شاالله که دلت همیشه شاد باشه ،ان شاالله به حق مادرسادات از این نماز جواب بگیرم 🥺

2706