2733
2739
عنوان

کسی که هیچ وقت موفق به ازدواج نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 111 پست
۲۸ ولی خب به هیچ جا نرسیدم من ،حتی تو درس و کار م ،زندگی م ،عمر م ،روزای جوونی م حیف و خراب شد ،سر ه ...

من ۴ سال ازت بزرگ‌ترم تو هنوز سی سالتم نشده نگران نباش عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی میخوایم بشیم ،زندگی نمی‌کنیم،فقط زنده ایم و سخت و با درد میگذرونیم ،مث منکه الان افتادم تو خونه ر ...

خودت و مجبور کن از خونه بری بیرون شده یه کلاس 

یه کار پاره وقت 

هرچی فقط تو خونه نباش چون بدتر میشی 

رفتم کارشناسی شیمی دارم ،درس م خوب بود ،ولی سراغ کار نرفتم ،اجتماعی نیستم و یکم درگیر مشکلات روانی و ...

کنکور ارشد بده و برو دانشگاه . هنوز کلییی وقت داری 

اگه بلدی شیک لباس بپوش ( من بلد نیستم 😁

ولی واقعا ازدواج همه زندگیه .بعضی حرفارو میزنیم خودمونو گول بزنیم من هرکی میپرسه چرا تا این سن مجرد ...

عزیزم الان خواستگار خیلی خیلی کم شده

همه با دوست پسر دوست دختر خودشون ازدواج میکنن 

یه پسر خوشگل و بامرام و با اخلاق  که سرش به تنش بی ارزه خودت اشناشو  دوست شو و رابطه رو مدیریت کن به سمت ازدواج

روی مدل موهات و سبک ارایشت هم تغییراتی ایجاد کن 

چون رک بگم اگه منتظر ازدواج سنتی هستی تا ده سال دیگه هم خونه پدرت میمونی

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
رفتم کارشناسی شیمی دارم ،درس م خوب بود ،ولی سراغ کار نرفتم ،اجتماعی نیستم و یکم درگیر مشکلات روانی و ...

عزیزم منم اجتماعی نبودم اما الان معلمم به نظرم شده آزمون استخدامی شرکت کن من مطمئنم‌ قبول میشی و روحیه ات بهتر میشه 

این از ی آدمی میشنوی که تحقیر شد توهین شد و ....

2738

اخ من که دلم از مامانم خونه 

هرکی بیاد فوری رد میکنه دفعه قبل گفتم چرا اینکار میکنی مادر من ،همسنای من بچه هاشون امسال میرن کلاس اول 

میگه خب بهترم هست گفتم اره برای کسی که بهتر باشه الان ما چی داریم توقع ادم بهتر برای دخترت داری

مامانم من مغروره و بی سیاست وای از دستش دلم خونه

یا گفتم چرا فلانی گفت دخترت به فلانی نمیدی ؟ هیچی نگفتی خب میگفتی بزار به باباش بگم تا اونام پیگیر بشن دیگه وایییی من دارم دق میکنم از دستش

دقت کردید اینایی که مجردن همه  دخترای خوب و ساده ایی بودن و اهل دوستی واینا نبودن  پس کجا ...

من نمیگم اهل دوستی نبودم اما با هیچ پسری به خودم اجازه ندادم بازی کنم و چارچوب دار بوده رابطم 

من ۴ سال ازت بزرگ‌ترم تو هنوز سی سالتم نشده نگران نباش عزیزم 

نگران نیستم ،سن م ۳۰ نشده ،روحم و چه کنم که افسرده و خسته س دیگه ،که رسیده به آخر و جایی که نباید می‌رسید، که دیگه هر چی م کتمان کنم میبینم تو ۲۸ سالگی من سرد شدم به ازدواج  ،الان وقتش نبود که زده بشم ولی سختیای این چند سال و مشکلات روانی م ،افسردگی ،بیکاری م ،من و رسوند به اینجا ..‌‌. ،سرد شدم و سخت گیر ... ،سن مم بالا نباشه نتونم ازدواج کنم چه به درد م میخوره؟هرچند برا منی که آدم ازدواج بودم همین م خیلی دیره دیگه  

استارتر عزیزم شما هم سنت زیاد نیست از صمیم قلبم برای شما و همه ی دخترای مجرد آرزوی ازدواج خوب می کنم نماز غفیله بخونید واقعا موثر 

من باردارم میگن دعای زن باردار می گیره منی که همه فکر می کردن تا آخر عمر ور دل مامانم هستم

عزیزم الان خواستگار خیلی خیلی کم شده همه با دوست پسر دوست دختر خودشون ازدواج میکنن  یه پسر خو ...

اخه من بلد نیستم دوستی چه جوریه یا اصلا چه جور شروع میشه

نیدونم سنتی هیچ جایی نمیرسه هعی

2706