2737
2739

سلام انشاالله حالتون خوب باشه❤❤

عزیزان ، دوستم شوهرش میخواد بره دورهمی وبه دوستم گفته توام بیا 

حالا دوستم مذهبیه و اصلا دوست نداره اونجور دورهمیا بره اخه مشروب خوری هم متاسفانه هست

من بهش گفتم شوهرت تنها نزار خودش مونده تو دوراهی بره یا نه

اخه اگه نره هم شوهرش باز میره..بنظرتون اگه شوهرش بدون دوستم بره و اونجا پاش بلغزه مقصر دوستمه که نرفته؟

نظر شما درباره این قضیه چیه خواستم نظراتتون بدونم ؟

شما چی میگید بره ایا گناه محسوب میشه یا نه؟

اگه نره چی گناه محسوب میشه ک شوهرش تنها گذاشته؟

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

حتما بره

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسم پیش اومده. نرفتم و شوهرم رفته. به نظرم دوستت گناهی نداره اگه همسرش سست عنصر باشه. همسرش عقل داره خودش، حالا اگه ازش استفاده نکنه گناه خودشه. ضمنا طبق آیه ای که میگه به گناه حتی نزدیک هم نشوید، حضور تو چنین مجالسی خودش احتمالا گناه هست. دوستت اینکه خودش گناه انجام نده مهمتره تا اینکه بره تا مبادا شوهرش...

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2728

شوهر این خانم اگر پاش بلغزه فقط به این علت که خانمش باهاش نیست به نظرم مقصر خود آقاست که ایمان به این سستی داره که به یه مو بنده

من اگر بودم همراه شوهرم میرفتم و حالا مشروب استفاده نمیکردم میشستم یه گوشه

شاید شوهرش بخواد بره جهنم بنا نیست دوستت بره

و اینکه به کسی بر نخوره ولی اگه دوستت رفت و بلایی سرش اوردن کی میخواد جواب بده ؟!؟!

کلا مجلس گناه باید حذر کرد و هیچ چیزی دلیل بر شرکت نمیشه چون خودش هم غرق میشه گور ... نری که زن میگیره و دنبال هرزه گی میره بگو ولش کن افسارش رو گردن خودش باشه هر جا بخواد بره و بیاد یا ادم میشه یا غرق تر میشه تو خودتو هلاک نکن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

اگه قراره بانرفتن خانم شوهر به گناه بیفته پس همون بهتر خانم نخواد بره

قبل اینکه خانم اراده کنه بره یانه خود اون آقا باتصمیم به رفتن همچین دورهمی استارت گناهش زده

خانم باید آقارو منع کنه نه اینکه همراهیش کنه

منعش نتیجه نداد دیگه دلیل نداره خودش آقارو همراهی کنه

انسان اول مسئول کار خودش هست بعد دیگران و همسر.

پا گذاشتن در این مجلس حرام هست. نباید بره.

همسری هم که ملاحظه خانواده رو نداره چطورمیخواد تو مهمونی کنترلش کنه.

کلا باید پاش رو تو این مهمونی ها  ببُره نه باهاش بره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2738

ابن تفاوت عقاید رو باید قبل ازدواج در موردش صحبت میکردن.وقتی ازدواج کردی یعنی طرف رو همون جور پذیرفتی.با همسرش بره

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
من واسم پیش اومده. نرفتم و شوهرم رفته. به نظرم دوستت گناهی نداره اگه همسرش سست عنصر باشه. همسرش عقل ...

حرفاتون کاملا درسته 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
شوهر این خانم اگر پاش بلغزه فقط به این علت که خانمش باهاش نیست به نظرم مقصر خود آقاست که ایمان به ای ...

حضور در مجلسی که شرب خمر میکنن حرام استتتتتت.

برید یه گوشه بشینید؟ حکمش که فرق نمیکنه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
اگه قراره بانرفتن خانم شوهر به گناه بیفته پس همون بهتر خانم نخواد بره قبل اینکه خانم اراده کنه بره ...

درسته عزیزم

ابن تفاوت عقاید رو باید قبل ازدواج در موردش صحبت میکردن.وقتی ازدواج کردی یعنی طرف رو همون جور پذیرفت ...

ادم ها تغییر میکنن متاسفانه

ادم ها تغییر میکنن متاسفانه

به هرحال یا باید همین طور بپذیری یا جدا بشی.هیچ چیز رو نمیشه به کسی تحمیل کرد.هیچ کسی رو هم نمیشه تغییر بدی مگه ابنکه خودش بخواد.

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
به هرحال یا باید همین طور بپذیری یا جدا بشی.هیچ چیز رو نمیشه به کسی تحمیل کرد.هیچ کسی رو هم نمیشه تغ ...

درسته ممنون از راهنمایی هاتون🌺

2706