2737
2739
عنوان

خدای من دارم دیوونه میشم

190 بازدید | 17 پست

یه پسره بود یسالو نیم پیش باهاش درارتباط بودم یدوماه باهم بودیم ول کرد رفت بعد یماه برگشت باز یماه باهم بودیم باز ول کرد رفت بعد یسال اومد مثلا تبریک دانشگاه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
امشب خودمو به زمینو زمان زدم بخاطرش تهش گفت مسولیت پذیر نیستم تکلیفم با خودم مشخص نیس یبار میگفت بعن ...

درگیرش نشو خواهش میکنم خودت ضربه مبخوری حیف احساسات قشنگت نیست اون به تو فقطبه دید یه اسباب بازی نگاه میکنه

چرا من باید اجازه بدم یه ادم انقد منو تحقیر کنه روانمو بهم‌بریزه عین خیالشم نباشه چرا من باید اجازه بدم یکی اینجور بشه عذاب جونم ک با دل تکه تکه شده بخابم با دل تکه تکه شوه چشامو باز کنمو ارزوی مرگ کنم

2740
واقعا ارزش داره به نظرت هر وقت تنها میشه میاد سراغت

وااای تورو خدا بیا عکسمو ببین کنارش دانشجوی روانشناسیم دختر پاکیم ک یه مرد نزاشتم نزدیکم شه یه حرف پشت سرم نیس خونواده درستی دارم هیچی کم ندارم چرا باید یکی اینجور عذابم بده

درگیرش نشو خواهش میکنم خودت ضربه مبخوری حیف احساسات قشنگت نیست اون به تو فقطبه دید یه اسباب بازی نگا ...

الان فقط حرص میخورم چرا وسط گوه خوریاش نزدم بلاک کنم مگ کیهههههه منو بی ارزش میکنههه اخه

2706