2737
2734
عنوان

من هیچوقت نمی تونم کینه به دل بگیرم

312 بازدید | 44 پست

شده با طرف چنان دعوای بکنم 

که به همدیگه بگیم الهی بمیری 

بعد یه دوساعت بعد باهاش حرف زدم 

خیلی زود از ذهنم پاک میشه 

اون صفتی که تو بچگی داشتم هنوزم باهام مونده 

این قضیه خیلی بهم ضربه ها زده 

و طرفی خیلی فایده ها برام داشته،

چندو قت پیش سعی کردم که کینه یک نفر رو بگیرم مدام به خودم میگفتم

حواست باشه این اون کار رو کرده نبخشی هاا

خلاصه ما طرف رو دیدم بی محلی کردیم 

همینطور که در حال بی محلی دیدم حالم داره بد میشه یک سنگینی  زیادی تو سرم سینه ام حس می کردم 

از سردرد رفتم تو اتاق خوابیدم

یک دفعه 

به خودم اومدم

دیدم اونا دور هم نشستن دارن میگن ومیخندن من تو اتاق حالم بده 

خلاصه گفتم عامو ولم بکنااا

ذهنم پاک کردم،

رفتم تو جمعشون کلی گفتم خندیدم انقدد بهم خوش گذشت 

میون اون خندیدن ها با خودم فکر کردم که فلانی از 20بار که با من برخورد داشته فقط دوبارشو شاید بد بوده

این خیلی امار خوبی هست

و طبیعی هست که  بین ارتباط ادما ،که تو20بار برخورد 2بارشو بد باشن 

و ابن نشونه بد ذات بودن نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی خوبه ولی بعضی وقتا باید کینه ای بود نه برای تلافی کردن برای این که یاد آدم نره چی کردن،،من برای بعضیا وحشتناک کینه ای ام بستگی به آدمش و شدت بدیش داره.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2740

کینه خیلی بده

یکیو میشناسم که تمرین داره واسه از بین بردنش

و چقدر براش سخته

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care

از یه جایی زندگی به ادم یاد میده ک نباید بعضی چیزارو فراموش کنه .بقول شایع مرور حرکتای همتون شد کار هرروز.من تک تک رفتارای بدشونو یادمه و نه میبخشم نه فراموش میکنم🚶‍♀️

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
احتمالا آدم عوضی تو زندگیت ندیدی منم مثل تو بودم تا قبل اینکه گرگ ببینم

نه خیلی دیدم

یه جای بودیم پر دختر 

منو بخاطر تفاوتم مسخره می کردن 

هر چی میگفتن منم باهاشون میخندیدم

اخرای سال همه اونایی که اذیتم میکردن باهام دوست میشدن یا

میگفتن ببخشید که اذیتت کردیم  

2706