2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آب قلم گوسفندی یا آب ماهیچه رو توش برنج بپز با یکم گشتیز میکس کن بهش بده

خود گوشت میکس نکن فقط آبش باشه

گندم هم میتونی بپزی و میکس کنی و از صافی رد کنی رقیق شده بهش بدی، همون حلیم هست بدون گوشت یا مرغ

خواستی هم میتونی گوشت یا مرغ بریزی

یا اندازه یه نخود زرده تخم‌مرغ پخته با یکم کره 

مرسی عزیزم فک کنم سیب بهتره میترسم به تخم مرغ حساسیت داشته باشه کره هم نمیتونم بهش بدم

میشه فرنی درست کنم سیب بریزم توش؟

2740
مرسی عزیزم فک کنم سیب بهتره میترسم به تخم مرغ حساسیت داشته باشه کره هم نمیتونم بهش بدم میشه فرنی در ...

کره ایرادی نداره عزیزم از ۵ و ۶ ماهگی میشه داد، فقط کره حیوانی باشه

پوره سیب زمینی هم میتونی بدی😍

کره ایرادی نداره عزیزم از ۵ و ۶ ماهگی میشه داد، فقط کره حیوانی باشه پوره سیب زمینی هم میتونی بدی😍

حسایت به پروتئین گاوی داره واسه همین تا۱۱ماهگی دکترگفته بهش محصولات گاوی ندم🤕

مرسی عزیزم فک کنم سیب بهتره میترسم به تخم مرغ حساسیت داشته باشه کره هم نمیتونم بهش بدم میشه فرنی در ...

فرنی با شیر ؟ من با شیر ندادم چون میگن تا زیر یکسال شیر گاو ممنوع هست .

نمی‌دونم خوشمزه میشه یا نه 

اما من سیب و پوست میگیرم و پوره میکنم و یه قطره گلاب هم میزنم بهش پسرم چنان با علاقه میخورد 

اما تا حالا فرنی با سیب امتحان نکردم 

حسایت به پروتئین گاوی داره واسه همین تا۱۱ماهگی دکترگفته بهش محصولات گاوی ندم🤕

پس همون مرغ رو شروع کن عزیزم ایرادی نداره از ۶ماهگی میدن دیگه

مقدار کم درست کن براش

اب مرغ یا گوشت هم میتونی توش برنج یا گندم بپزی

زودتر شروع کنی قوت میگیره 

فرنی با شیر ؟ من با شیر ندادم چون میگن تا زیر یکسال شیر گاو ممنوع هست . نمی‌دونم خوشمزه میشه یا نه& ...

نه من بااب درست میکنم چون حساسیت به پروتئین گاوی داره کلا محصولات گاوی بهش نمیدم

نمیدونم والا فک نکنم زیاد خوشمزه بشه😶

به نظرت فرنی درست کنم هویج بندازم توش؟بعد سه روز گیشنیزو اضافه کنم بعدشم اب مرغ؟🤕

چقد سخته نمیدونم چیکارکنم

2706