2737
2734
عنوان

مامانم دیوونه ام کرده😭😭

238 بازدید | 26 پست

سلام من ۱۸ سالمه دارم درس میخونم دانشجو هستم من فعلا هرچی خواستگار میاد رو رد میکنم چون هم سنم کمه هم دارم درس میخونم و زیر ۲۰ نمیخوام ازدواج کنم . الان دوتا خواستگار واسم معرفی کردن منم طبق معمول مخالفت کردم مامانم حرف میزنه میگه ترشیدی میمونی رو دست مون تا اخر عمرت پیر دختر میمونی و ..... نمیدونم فشار درس و دانشگاهمو تحمل کنم یا حرفای اینو نگین سکوت کن چون از بس بی محلی کردم خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگو مامان جان تو ازدواج کردی ریدن برات؟ تورو تجربه کردم نمیخوام مث تو شم

دوره خودشو با دوره من مقایسه میکنه فک میکنه خودش ۱۸ سالگی یه بچه بغلش بوده من دیگه ترشیدم

2738
همینا رو با زبون خوش و مهربانانه بهش بگو ک علت رد خواستگارا چیه بعد مطمئنا بهتر میشه وضعیت

صد بار گفتم نمیفهمه میگه فامیل چی میگن . بابا گور پدر حرف فامیل

اگر خوبه کارو اخلاق وایمان دارن ازدواج کن

بعد بیست سالگی هیچی فرق نمیکنه فکرنکن اتفاق خاص میفته دختری داره بهت میگه از ۱۵ خواستگار داشتم وگفتم تادانشگاه نرم سرکار نرم ازدواج نمیکنم سنم ۲۹ شد کلی اتفاق های عجیب افتاد سرکار رفتم درسم خوندم اما مشکلات روحی زیادی پیداکروم که اگر سنم کم بود ازدواج میکردم روان خوبی داشتم نه الان متاهلم و هر روز حالم بدباشه

بی دلیل رد نکن،ممکنه کسی با شرایط خیلی خوب بیاد که دیگه مثلش پیدا نشه

دلیل بیار براشون مثلا بگو شغلش خوب نیست یا خونه نداره یا اخلاقش فلانه

ولی اگه یه نفر خیلی خوب اومد قبول کن

2706