2733
2734

از شیر گرفتن ک ی عذاب واقعی واسه خودم و دخترم بود ک ۸ ماه طول کشید ..هر دومون داغون شدیم ...

الانم پوشک گرفتن برام شده کابوس ..اصلا همکاری نداره...اصلا از دسشویی و حمام و همه چی میترسه بااینکه کاری نکردم بترسه....بادکنک و جایزه و ..فایده نداره...اصلا دوس نداره بشینه ...

باور می‌کند تاالان ک دو سال و نیمه هست فقط دوبار جیش کردنش رو دیدم اونم وقتی هیلی کوچیک بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودتو اذیت نکن من پسر بزرگم ۱۸ ماهه بود از پوشک گرفتم خیلی هم تمیز بود ی بارم کثیف نکرد ولی پسر کوچیکم تا سه سالگی پوشکش کردم بعد دنیا رو ب گند کشید هر شب جیش میکرد. بچه با بچه فرق داره.ب خودتون سخت نگیرید

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

خوب این نشون میده هنوز آمادگی نداره

صبر کن کمی عجله نکن 

که بعد دچار مشکل شب ادراری و ...نشی 

بالاخره یاد میگیره بچه ها باهم فرق دارن نمیشه مقایسه کرد بزار هرموقع همکاری کرد و آمادکس داشت اقدام کن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒

دخترت آمادگی نداره این چیزا هم با زور نمیشه . زورش کنی بدتر میشه تا سه سالگی هم وقت داری . من پسرم آمادگی داشت دوستم داشت بره دستشویی ولی ۶ ماه طول کشید تا کامل یاد بگیره . ولی از پی پی کردن می ترسید که اونم ۵ سالگی یاد گرفت . 

هرچقدر بهش فشار بیاری دیرتر میره 

2738

من بچمو سه سال کامل به میل خودش پوشک کردم 

چون روانشناسا میکن تا وقتی بچه خودش مایل نباشه ب زور بخواین جیش یادش بدین استرس و دلهره و خیلی اسیبای جدی در پیش داره میتونی سرچ کنی 

بعداز تولد سه سالگیش خودش ب زبون بی زبونی گف مای بیبی نبند و هروقت جیش داشت زود میرفت در دستشویی رو میزد میرفتم باز میکردم

و یه نکته خوبی که داشت این بود که اصلا عجله ای مثلا نمیریخت رو شلوارش قشنگ صبر میکرد زود برم در دستشویی رو باز کنم 

تحمل نگه داشتن ادرارشو یاد گرف

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
چرا ۸ ماه طول کشید از شیر بگیری  چند ماهگی مگه از شیر گرفتی

یکسال و نیمه بود خواستم از شیر بگیرم چون نطلقا غذا نمیخورد و دندوناش خراااب شد ولی آذر از شیر گرفته سد....انقد داغون شدم که

خودتو اذیت نکن من پسر بزرگم ۱۸ ماهه بود از پوشک گرفتم خیلی هم تمیز بود ی بارم کثیف نکرد ولی پسر کوچی ...

خب تا کی باید صبر کنم میترسم مثل خیلیا ک میگن بچم ۳ سال و نیمه و چهارساله هست و پوشک بشم ...اخه خیلی زیاده...میدونه ولی نمیخواد پوشک رو ترک کنه

2706