2733
2739
عنوان

درد زایمان دارم

117 بازدید | 15 پست

دو دقیقه درد ندارم بعد یک دقیقه میگیره ول میکنه کی برم بیمارستان

مواد لازم برای داشتن خوشبختی توووووو به مقدار بی انداره❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💛💛💛💛💛💛💛💚💚💚💚💚💚💚🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡💜💜💜💜💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💙🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍💖💖💖💖💖💖💖💝💝💝💝💝💝💝💕💕💕💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💓💓💓💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗❣❣❣❣❣❣❣❣لطفا واسه خوشبختیم دعا کنیدخدا خیرتون بده🙊🙊🙊🙊💌💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین الان برو هر دو دیقه یعنی دیگه خیلی نزدیکه 

خب زود ول میکنه درد

مواد لازم برای داشتن خوشبختی توووووو به مقدار بی انداره❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💛💛💛💛💛💛💛💚💚💚💚💚💚💚🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡💜💜💜💜💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💙🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤎🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍💖💖💖💖💖💖💖💝💝💝💝💝💝💝💕💕💕💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💓💓💓💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗❣❣❣❣❣❣❣❣لطفا واسه خوشبختیم دعا کنیدخدا خیرتون بده🙊🙊🙊🙊💌💌
2740
خب زود ول میکنه درد

عزیزم پروسه زایمان یه پروسه ۱۴ساعتس اگه طبیعی میخوای زایمان کنی بهتره حتی اگه فکر میکنی زوده یه چاپ بری 

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨
خب زود ول میکنه درد

وسائل ها رو آماده کن. ساک بچه.

یه شربت زعفران درست کن ببر.

اگه خرما داری ۹ تا دونه ببر بعد زایمان خوبه بخوری برای صبوری بچه.

ان شاءالله مبارکه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

عزیززززم،ان شاالله بسلامتی نی نیت رو بغلت بگیری و زایمان راحتی داشته باشی ،برو بیمارستان گلم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
وسائل ها رو آماده کن. ساک بچه. یه شربت زعفران درست کن ببر. اگه خرما داری ۹ تا دونه ببر بعد زایمان ...

آماده کردم میگم زود نباشه

2706