2737
2734

چه عیبی داره مثلا بدونیم اون اقا در اینده با زندگیمون چه میکنه و نریم سراغش

یعنی سرنوشتو و درسهای حاصله ازونو تغییر میده بخاطر همین خدا میگه پیشگو نرید الهام چی؟ من خودم بهم الهام میشه بعضی چیزا تلپاتی چی؟ بعضی وقتا حرفای بقیه تو ذهنم میاد و همونم میشه پس چرا خدا میگه گناهه؟ اصلا خدا کجا گفته تو کدوم ایه گفته گناهه؟؟ اصلا کی گفته پیشگویی و دانستن غیب حرومه ؟؟ شاید این ادما از خودشون دربیارن

نظرتونو بگیدددد

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

بنظرم ترسناکه 

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چون دارای قوه عقل و ادراکیم و باید روحمون رو ارتقاء بدیم. این با یادگیری و تلاش خودمون رابطه مستقیم داره. هر کی به اندازه تلاشش آرامش و عاقبت بخیری رو احساس میکنه.

اگر آینده رو میدونستیم ، قدرت های بیستری داشتیم و ... نظام آفرینش و زندگی بی معنی و پوچ بود. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
حرام نیست ولی راهشو بسته جهت اطلاع😊

یعنی چی

یعنی حس ششمی سوال کنم حرام نیست

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش

دوستان من خس  ششمی نیستم که🤣

وگرنه اینجا از حس ششم نمیتالیدم🤫🥴

گفتم بعضی وقتا یهو به ذهنم میاپ 

خدا صریحا گفته هیچ انس و جنی توان پیشگویی ندارن 

با اینحال اینهمه خرافات و دعا نویس و.... وجود داره 

حالا فک کن اگه خدا این قدرتو واقعا بهمون میداد چی میشد 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

خب من دلایل زیادی به ذهنم میرسه که شاید دلیل اصلیش نباشه...

اول اینکه توی زمان حضرت سلیمان که پیشگویی میکردن،توسط اجنه و شیاطین و سحر و جادو بود...باعث میشد قدرت دست یه سری ها بیوفته و دست بقیه نه! و با این قدرت میتونستن هر خصومت شخصی ایی که داشتن رو بهونه کنن و اینده طرف رو نابود کنن

مثلا همسر حضرت سلیمان توسط همین ادمها با جادوی سیاه یک پیشگو شهید شد.

از طرفی اینده تحت تاثیر اعمال ما مدام در حال تغییره...ممکن بود یکی ایندشو خوب ببینه و بگه اقا پس من به هدفم میرسم!تلاش کنم که چی!الان خودمو سرویس کنم که چی! و ول کنه لم بده و ایندشو گند بزنه

یا ببینه یه اتفاق خیلی بد براش میوفته...بگه ولش کن تهش اگه قراره اینجوری باشه تلاش بکنم که چی!

یا ممکنه یکی فردا قراره فوت کنه،و همزمان داره رو یه پروژه علمی کار میکنه که اگه به نتیجه برسه کل علم دنیا دگرگون میشه!

اگه بهش بگن فردا میمیری یهو شوکه میشه پروژه میره هوا

ولی بی خبر از اینده این پروژه رو اون روز به نتیجه میرسونه و فرداش فوت میکنه...

در کل پیشگویی و اینها حتما ضررشون بیشتر از خیرشون بوده که خدا حرام اعلام کرده

چون از زندگی ناامید میشی یه چیزایی حتمیه ما نمی تونیم تغییرش بدیم اونا رو بفهمی بده من یه چیزایی ...

عزیزم کسی توان پیشگویی نداره 

حتی اونایی که موکل دارن 

شما خودت رفتی و اون اتفاقارو رقم زدی 

اجنه نمیتونن اینده رو ببینن ولی میتونن اینده رو بسازن 

یعنی دعانویس اون بلایی که قراره توسط اجنه سرت بیاره رو بهت میگه نه اتفاقی که قرار بود بیوفته 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706