2737
2739
عنوان

چرا خدا پیشگویی یا دونستن اینده رو حرام کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 21 پست
خدا صریحا گفته هیچ انس و جنی توان پیشگویی ندارن  با اینحال اینهمه خرافات و دعا نویس و.... وجود ...

کجا گفته

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
کجا گفته

تو کتابای دینی 

از قران بگیر تا انجیل

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب من دلایل زیادی به ذهنم میرسه که شاید دلیل اصلیش نباشه... اول اینکه توی زمان حضرت سلیمان که پیشگو ...

میگم شما داستان زندگی حضرت سلیمانو از کحا خوندی چه جالبه کنجکاو شدم

اره ضررش بیشتر از سودشه

مثلا الان اسراییل و یهود دنبال همین قدرتا هستن از همین جادو و …

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
یعنی چی یعنی حس ششمی سوال کنم حرام نیست

ببین زمان های قدیم جادو گران  وساحران برای فهمیدن واطلاع پیداکردن ازاینده از اجنه استفاده میکردن برافهمیدن که اجنه تا اسمان هفتم هم اجازه داشتن برن واخبار وهمه چیزو برای انسان بیارن ازاون پس خداوند جلوی اجنه روبه اسمون هفتم هم گرفت بخاطر یه سری مشکلات مثل همین پیشگویی و جادوگران العان دیگه کسی نمی فهمه وقدرتشونداره مثل قبل پیش گویی اینده رودقیق دقیق بکنه

2731
ببین زمان های قدیم جادو گران  وساحران برای فهمیدن واطلاع پیداکردن ازاینده از اجنه استفاده میکرد ...

اخ جون چه خوب😆

ولی بازم میتونن بفهمنا چطوره اونوقت