2737
2734
عنوان

می خوام به شوهرم پیام بدم

574 بازدید | 44 پست

رفته شهرستان خونه پدر جاری .

همون جاری که با خواهرش جفت میشن محل سگ به من و بچه م نمیدن .

می خوام پیام بدم بگم آفرین خوش غیرت .آفرین حامی 

همین کار ها رو کردی که همه برای من دم دراوردن

حالا بگی اینم.طرف اونو میگیره

پس ییخیال خودتو نشون بده

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا فکر میکنید شوهر مثل بچه هست و باید تربیتش کرد ؟! چرا باید مردها تو بحثهای زنانه درگیر باشن؟! جاری مشکل داره چه ربطی به پدرش و روابط فامیلی همسرت با اون خانواده داره ؟ 

نکنید تو رو خدا خودتونو از چشم شوهر میندازید 🤦

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
چرا فکر میکنید شوهر مثل بچه هست و باید تربیتش کرد ؟! چرا باید مردها تو بحثهای زنانه درگیر باشن؟! جار ...

همون خانواده جاری عید شوهرم گفت بیایم گفتن نه 

ولی خودش چرا تنها می‌ره 

چه خاله زنکی وقتی بچه شو هم یاد داده با بچه من بازی نکنه

مرد هم اینقدر بی مصرف 

متاسفانه وابستگی بعضی از مردا به خانواده هاشون زیاده و بعد از ازدواج هم کم نمیشه و یه جورایی هرچی اونا بگن قبول می‌کنن خانم،البته این برمیگرده به خانواده ش و دوران مجردی ش و تربیت خانواده 

خیلی سخت ه  چند وقت ه ول کردم  ولی نگم هم میرم تو قیافه

توقیافه رفتن بهتر از گفتنه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
چرا فکر میکنید شوهر مثل بچه هست و باید تربیتش کرد ؟! چرا باید مردها تو بحثهای زنانه درگیر باشن؟! جار ...

الان شوهرش بدون زن و بچه ش رفته خونه پدرزن برادرش چه غلطی کنه؟؟

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
رفته نشستن بگو بخند  که ایها الناس ببینید من چقدر خوبم زن و بچه م بدن

نه عزیزم مردا انقد عقلشون جواب نمیده

رفته ببینه خواهره پا میده یا نه 

برو همونجا جررررش بده وگرنه باید هوو داری کنی

یه تاجی _ سرور تیمای ایران💙
2706