2733
2734
عنوان

همش میگه پلیس میارم سرت اگه نری از اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 50 پست
حالا دیروز تشریف آورده بود بچه رو ببینه منم نبردم گفتم برو قانونی اقدام کن برا دیدنش ...اصلا دیگه هی ...

وکیلتو عوض کن 

این وکیل بدجوری تورو تو تله میندازه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
وکیلتو عوض کن  این وکیل بدجوری تورو تو تله میندازه

عه؟؟؟؟ یعنی نباید اینجوری بگه؟؟؟؟ خودمم تعجب میکنم ! الان کلی آتو ازش داریم ولی هیچ کاری نمیکنه میگه انگولکش نکنیم!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو زنگ بزن اصلا خودت پیش دستی کن زنگ بزنه بگو شوهرم داره از خونخ پرتم میکنه بیرون چهار تا از همسای ...

راس میگیا!!! وکیل من اینا رو اصلا نمیگه !! فقط میگه بگو بره حکم تخلیه بیاره

عه؟؟؟؟ یعنی نباید اینجوری بگه؟؟؟؟ خودمم تعجب میکنم ! الان کلی آتو ازش داریم ولی هیچ کاری نمیکنه میگه ...

خیلی داره کارو خراب میکنه 

با اینکارای شوهر شما قشنگ میشد رای دادگاهو به نفع شما کرد.

و پروسه طلاقو تو دو سه ماه جمعش کرد و حتی میشد یه گوشمالی حسابی به شوهرت داد تا اگه هم خواستی برگردی پیشش ادم بشه.

این وکیل شما انقد شمارو سر میدوونه تا اخرش طلاقتون ۲ ۳ سال طول بکشه و و حکم تخلیه بیاد .

بعد اومدن حکمم شوهرتون میتونه ادعا کنه توان مالی نداره و شمارو وادار کنه که برید تو خونه مادرش و تو یه اتاق با مادرش زندگی کنید 

اگرم اینکارو نکنید میتونه عدم تمکین بزنه

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2731
خیلی داره کارو خراب میکنه  با اینکارای شوهر شما قشنگ میشد رای دادگاهو به نفع شما کرد. و پروسه ...

شما وکیل هستین؟ 😢

کلی بهش پول هم دادم ..میدونم عمدا داره اینجوری میکنه میگه شاید آشتی کردین زیاد لج بازی نشه!!!!!!!!

شما وکیل هستین؟ 😢 کلی بهش پول هم دادم ..میدونم عمدا داره اینجوری میکنه میگه شاید آشتی کردین زیاد ل ...

نه عزیزم وکیل نیستم 

ولی خب هم مطالعه دارم تو این زمینه 

همم متاسفانه یکی از دوستان صمیمیم درگیر دادگاه شد و تو اون بازه ناچار بودیم قانون بدونیم .

عزیزم همونطور که گفتم شما تا یجایی فرصت دارین حقتونو بگیرین اگه تا پایان اون بازه کارو جمع نکنی یا اگه اشتی نکنی دیگه میدون میوفته دست اون و بعدش دیگه فقط اونه که میتونه اذیت کنه و اونموقع حتی اگه اشتی کنین هم اخلاقش بدتر میشه چون میبینه هیچ کاری تو دادگاه از دستت برنیومد .

این حرکات شوهرتونو حداقل باید صورت جلسه میکردین که مدرکش بمونه.

اصن خیلی کارو خراب میکنه وکیلت 

انگار بیشتر وکیل شوهرته تا تو 

از این موضوعات چجوری میشه به نفعم استفاده کرد؟؟؟

وقتی برا بچه یا تخلیه خونه میاد زنگ بزن پلیس و صورت جلسه کن

حرفا و تهدیدادشو تو چت نگه دار و شکایت کن تا از اینور بتونی به عنوان مدرک نگهش داری 

تا وقتی پیاما هستن اینکارو بکن چون اسکرین مدرک حساب نمیشه 

صداشو ضبط کن 

اینارو انجام بده تا مدرک بمونن .انقد دستتو خالی نگه ندار 

2738
وقتی برا بچه یا تخلیه خونه میاد زنگ بزن پلیس و صورت جلسه کن حرفا و تهدیدادشو تو چت نگه دار و شکایت ...

یه سری پیام ازش دارم که میکفت اثاثاتو جمع کن هرجا صلاح میدونی ببر 

خود شوهرمم خیلی اصرار داشت زنک‌ بزنیم پلیس بیاد صورت جلسه بکنه !!!! 

اخه رفته نزدیک خانوادش خونه گرفته حتی من رفتم خونه رو هم دیدم !!! وکیلمم میگه حکم تخلیه که اومد تو جهیزیتو ببر یه جا بزار ولی نده شوهرت ببره ..اونوقت باید خودش بره اثاث بخره

نه عزیزم وکیل نیستم  ولی خب هم مطالعه دارم تو این زمینه  همم متاسفانه یکی از دوستان صمیم ...

اره والا خیلی طرفداریشو میکنه همش میگه آشتی کنین آشتی کنین!!!!!!!!!!!!

یه سری پیام ازش دارم که میکفت اثاثاتو جمع کن هرجا صلاح میدونی ببر  خود شوهرمم خیلی اصرار ...

نهههههه 

اثاثو به اختیار خودت سرخود جایی نبریا

اثاث رو خود دادگاه باید بیاد استعلام کنه که شما خریدین بعد ببری یه جا دیگه

وگرنه دزدی محسوب میشه .

بعدشم فاز ایشون چیه؟الان شوهر شما اگه جهیزیتو نبری خونه جدیدش لج نمیکنه؟ خوش و خرم میشینه سر خونه و زندگیش با شما؟

چرا جاهایی که یه مدرک محکم هست از لج شوهرتون میترسه 

ولی جایی که ممکنه به دزدی محکوم بشین نگران لج شوهرتون نیس؟

نهههههه  اثاثو به اختیار خودت سرخود جایی نبریا اثاث رو خود دادگاه باید بیاد استعلام کنه که شم ...

نمیدونم والا من که خودم اصصصصلا سر درنمیارم ..میگه تو از خونه نرو تا حکم تخلیه بیاره بعدش اثاثتو ببر!!!!! منم گفتم چشم!!!!

اصلا اشاره ای به صورتجلسه و دادگاه نکرد برا جهیزیه!!!!!!

نمیدونم والا من که خودم اصصصصلا سر درنمیارم ..میگه تو از خونه نرو تا حکم تخلیه بیاره بعدش اثاثتو ببر ...

برا جهیزیه استشهادنامه داری؟یا فاکتوراشونو؟

2706