2733
2739
عنوان

همش میگه پلیس میارم سرت اگه نری از اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 50 پست
صورت جلسه بشه بعدش میتونم برم از خونه اثاثاثم ببرم؟

فکر کنم صورت جلسه رو باید ببری دادگاه یا خودشون بفرستن .

اول بپرس بعد اقدام کن .

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بچه پرروییه ولی با این سطح از اطلاعات و گاو بودنش به نظرم کارت واسه طلاق نباید سخت باشه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
چقدر پر رو. زنگ بزن  ۱۱۰ بیاد صورت جلسه کنه ،بعد ببر شکایت کن . بگو به زور میخواد بیرونم کنه ...

حالا دیروز تشریف آورده بود بچه رو ببینه منم نبردم گفتم برو قانونی اقدام کن برا دیدنش ...اصلا دیگه هیچی نگفت و سریع گازشو گرفت رفت ..وکیلمم گفت نزار لج بیفته بهش بگو بیاد ببینه بچشو..منم بعدش پیام دادم گفتم صبح بیا ببین....بازم جواب نداد و نیومد.......فقط داره دنبال شر میگرده بی همه چیز

2731
حالا دیروز تشریف آورده بود بچه رو ببینه منم نبردم گفتم برو قانونی اقدام کن برا دیدنش ...اصلا دیگه هی ...

اون نمیتونه به زور از خونه بیرونت کنه .

لجشو در نیار ،مردا خیلی بیشعور و لجبازن .

زنگ زدی ۱۱۰،قشنگ با آرامش حرف بزن .عصبی نشو ،خودتو بزن به مظلوم بازی .بگو به زور میخواد بیرونم کنه .جایی و رو ندارم برم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
چه بچه پرروییه ولی با این سطح از اطلاعات و گاو بودنش به نظرم کارت واسه طلاق نباید سخت باشه 

عه واقعا؟؟؟ وکیلمم میکفت خیلی سادس!!! حالا دوتا وکیلم داره خیر سرش !!! تازه چن وقت پیشم رفته بود ازم شکایت کرده بود بابت عدم تمکین!!!!! درصورتی که من توی خونم نشستم و خودش رفته ..منم خوب جواب شکایتشو دادم غلطی نتونست بکنه:::دیشبم اومده بود بچه رو ببینه من نزاشتم گفتم برو قانونی اقدام بکن !!! اونم از خدا خواسته گازشو گرفت رفت بعدش بهش گفتم بیا ببین عیبی نداره دیگه. جوابی نداد!!!!! کلا دنبال یه بهانه ایه ازم شکایت کنه

اون نمیتونه به زور از خونه بیرونت کنه . لجشو در نیار ،مردا خیلی بیشعور و لجبازن . زنگ زدی ۱۱۰،قشنگ ...

یکی دوبار اومد تهدید و فلان من واقعا انتظارشو نداشتم عصبی شدم جیغ و داد کردم داشت کیف میکرد

2740
عه واقعا؟؟؟ وکیلمم میکفت خیلی سادس!!! حالا دوتا وکیلم داره خیر سرش !!! تازه چن وقت پیشم رفته بود ازم ...

پس با این حساب وکیل نداره یا به حرف وکیلش گوش نمی‌ده اونام ولش کردن 

آره قشنگ مشخصه از اوناست که هی آتو میده دستت تا بتونی علیه ش کار کنی کارت سخت نباید باشه قاعدتاً 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
پس با این حساب وکیل نداره یا به حرف وکیلش گوش نمی‌ده اونام ولش کردن   آره قشنگ مشخصه از ا ...

اره از هموناس😂😂😂بنظرت از سوزششه و می‌خواد یه جوری خودشو خنک بکنه اینجوری شده؟؟

کلی پیام داده که از خونه برو و فلان ...اینا همش مدرکه.....ولی از طرفی وکیل منم خیلی صلح طلبه استفاده نمیکنه میگه سر لج نندازیمش...

یکی دوبار اومد تهدید و فلان من واقعا انتظارشو نداشتم عصبی شدم جیغ و داد کردم داشت کیف میکرد

هر وقت اومد تهدید ،ازش فیلم بگیر زنگ بزن صورت جلسه کنن.آروم باش تا بسوزه .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره از هموناس😂😂😂بنظرت از سوزششه و می‌خواد یه جوری خودشو خنک بکنه اینجوری شده؟؟ کلی پیام داده که ...

اره دقیقا چون سوخته میخواد فقط دق دلشو خالی کنه 

2706