2737
2734
عنوان

بچه ها اگه معجزه دیدین بگین

91 بازدید | 10 پست

چه دعایی بخونم، چه ذکری بگم که خدا دلش به رحم بیاد درهای رزق و روزیشو برای من و همسرم هم باز کنه؟ از هر دعا و ذکر و ختمی که تجربه کردین و نتیجه شو دیدین بگین

ادم کن بعدا برات بنویسم خیلی خوابم میاد 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایند تو نی نی سایت دیدم و اینکه ذکر یا رزاق و ۱۲۴ هزار صلوات هم خیلی خوبه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

دوست عزیز خدا به ادم عقلو و عرضه داده تا دنباله راه حل باشه

اگه  تو دنبالش باشی مطمئنم اونم یع کاری میکنه برات تا شراطت جورشه.

دعا برای ارامش دله هر چیز جایه خودش‌.

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

مرسی از جواباتون دوستان.

در جواب اون دوستای گلم که میگن حرکت کن و عقل و عرضه و ... . باید بگم برای کسی که اینارو خودش به بقیه درس میده این حرفا لبخند به لبش میاره. گاهی تو زندگی، که برای من چند ساله سر یه اتفاق ایجاد شده، هرچه بیشتر تلاش میکنی، بیشتر نمیرسی. این شعر وصف شرایطیه من الان دارم. هربار که میکوشم در کار کنم تدبیر، رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر.

بله. دلیل اینم که این تاپیکو زدم این بود که ببینم کی تجربه مشابه منو داره که بتونم ازش کمک بگیرم.

2740
مرسی از جواباتون دوستان. در جواب اون دوستای گلم که میگن حرکت کن و عقل و عرضه و ... . باید بگم برای ...

درسته عزیزم اما دیگه چه میشه کرد خدارو شکر کن یه دفترچه بردار هر روز یکی از نعمتهایی که خدا بهت داده شکر گزاری کن