2737
2734

هیچ خواستگاری عمیقا به دلم نمیشینه 

چن وقت پیش فک کردم یکی به دلم نشسته خواستگاریمم امد اما بنابه دلایلی بهم خورد خیلی ناراحت بودم اما الان که یه مدت ازش میگذره میبینم نه بابا انگار فقط میخواستم به زور خودمو عاشق یکی نشون بدم 😐

تو دانشگاه محیط کار 

بیرون 

محیط خانوادگی 

کافه ، رستوران

حتی یکنفر هم به چشمم نمیاد

احساس میکنم وارد مرحله آسکشوالی شدم(حالت خنثی)

همچنان بین این همه کش مکش ذهنی دلم میخواد ازدواج هم کنم 😐😐😐😐

همین خوبه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی میگی؟؟ من کل فامیل بهم میگن چرا ازدواج نمیکنی

عشق خیلی سخته کاش من هیچوقت عاشق نمیشدم

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2731
عشق خیلی سخته کاش من هیچوقت عاشق نمیشدم

منم عاشق شدم چند سال پیش خیلی عشق پاکی بود اما بهم خیانت کرد بعد از اون نتونستم به کسی حسی داشته باشم☹️تمام شورو شوق و اشتیاق و ذوقم رفت

منم عاشق شدم چند سال پیش خیلی عشق پاکی بود اما بهم خیانت کرد بعد از اون نتونستم به کسی حسی داشته باش ...

الهیی

راستش عشق بیشتر توهم و تخیل هست ونگه داشتنش به شدت سخت.

اینکه بخواهی یک نفر صد درصد به فکر تو باشه خیلی انرژی میگیره.

به نظرم اینقدر تو ازدواج نباید دنبال عشق ومالک هم بودن باشید.در همین حد که بدونید کسی مثل یک دوست کنارتون هست کافیه.

البته بعضی تنهایی را بیشتر دوست دارند.

انتخاب کنید یا تنهایی ودوری از روابط اشتباه ویا ازدواج با یک شخصی که شاید درصد کمی به دلتون نشسته.

اگر مرتب در حال مقایسه باشید هیچ وقت نتیجه نمیگیرید چون هیچکس کامل نیست ودست بالای دست بسیاره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2740
راستش عشق بیشتر توهم و تخیل هست ونگه داشتنش به شدت سخت. اینکه بخواهی یک نفر صد درصد به فکر تو باشه ...

هبچکس رو نمیتونم وارد حریمم کنم اصلا کسی به چشمم نمیاد

هرکس بهم پیشنهاد میده بهش فکر هم نمیکنم 

از طرفی میگم چقدر تنهایی بکشم اگر سنم رفت بالا دیگه بچه نمیخوام چون از اختلاف سنی با بچم هراس دارم

موندم چیکار کنم خواستگار هامم که هیچکدوم سرانجامی نداره 

حتی یه حس کوچیک هم ندارم به کسی 

هبچکس رو نمیتونم وارد حریمم کنم اصلا کسی به چشمم نمیاد هرکس بهم پیشنهاد میده بهش فکر هم نمیکنم  ...

این موضوع شما همه گیر شده وتنها نیستید.

بیخودی که آمار مجردها بالا نرفته.

راستش تا کسی خودش نخواد نمیشه مجبورش کرد.تاهل وتعهد سخته وقبول مسئولیت داره.

سن مهم نیست.حتی اگر صد سالتون هم میخواد بشه بشه ولی محکم تصمیم بگیرید و دو دل نباشید.

این موضوع شما همه گیر شده وتنها نیستید. بیخودی که آمار مجردها بالا نرفته. راستش تا کسی خودش نخواد ...

اخه واقعا اهل دوستی نیستم و خانوادم همچین چیزی رو نمیپذیرن 

سنتی ها هم یا خبری از خودشون نمیشه 

یا هم بقیه میپروننش و میبرن برا کسی که خودشون میخوان 

از وقتی تصمیم به ازدواج گرفتم همه خواستگارهام به یه نحوی پریدن

اخه واقعا اهل دوستی نیستم و خانوادم همچین چیزی رو نمیپذیرن  سنتی ها هم یا خبری از خودشون نم ...

سوره ناس را زیاد بخون،مثلا سه روز در یک مکان خاص به تعداد ابجد اسمتون.

اگر گره ای باشه باز میشه.

سوره ناس را زیاد بخون،مثلا سه روز در یک مکان خاص به تعداد ابجد اسمتون. اگر گره ای باشه باز میشه.

ببخشید یعنی چی ؟؟ متوجه نشدم 

من مذهبی نیستم و اهل قران خوندن نیستم 

باید چیکار کنم 

اسمم 4 حرفیه

ببخشید یعنی چی ؟؟ متوجه نشدم  من مذهبی نیستم و اهل قران خوندن نیستم  باید چیکار کنم  ...

همینجوری اسمتون را بنویسید تو گوگل وبعد بنویسید به حروف ابجد عددش میاد.

مثلا مریم به حروف ابجد میشه ۲۹۰ 

بعضی اسم ها واقعا ابجدشون زیاد میشه ولی خب اگر برای شما هم زیاد شد تا جایی که حالش را داشتید بخونیدمثلا رضا ۱۰۰۱ میشه.

2706