2737
2734
باشه بگو

ساعت ۱و ربع ظهز نوشته بودم: تولدت مبارک فلانیِ منن😂(، ی لقب هس ک داستانش طولانیه) .بعترینا رو تجربه کنی امسال.. ساعت۳وربع جواب داد: پارهه شدمم . دهنت ددرین😂 .مرسی خوشگل منن . خوبی تو؟ ساعت۴ نوشتم : فداتشممم تو خوبیی؟ ساعت ۸وربع نوشت : نشی ‌.هستیممم. چ خبرا؟ ساعت یه ربع ب ۱۱ شب نوشتم: هیچی بابا کللل عیدو خوابیدم کمبود خوابام برطرف شد(از‌اونجایی ک میدونستم میدونه همش‌خوابمو جاییوبیرون نمیرم).تو چ خبر؟ .؟؟اونم ساعت یه ربع ب ۲شب نوشت: تو ک همش خوابی عید چیه .😂 منم صب ساعت۱۱ نوشتم: گمشوو😂

بعد ساعت ۱۰شب نوشت: راست‌میگم‌دیگه .قبول کن😂

(اینجا من دیدم‌واقعا دارع بهم‌ بی احترامی میکنه...جواب منو دیر دیر میدع‌ وفلان. گفتم همینجا چت‌رو‌تموم‌کنم) با ی ایموجی😂 ری اکت دادم ب پیامش و تمااام

ساعت ۶ونیم صب اینا‌پیام داد پاشو بریم کلاس!

من نوشتم: چ عجب‌سرخیز شدی امساللل.😂

اونم همون لحظه جوابمو داد نوشت پارسال دهن بقیع رو سرویس کردم‌امسال‌توبه کردم‌دیگ

بعد من‌:😂😂😂😂😂 اینم پیاممو لایک کرد..

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
دقیقا هم اون لحظه حس گناه دارم هم دلتنگی ...من میخواستم از خونمون برم فقط شرایطم زیاد خوب نبود پدرم ...

کاش میمومد خاستگاریت با خودش ازدواج میکردی 😫 اون مجرده مونده یا نه 

من همش میگم خدایا کاش یا من هزار سال قبلتر به دنیا میومدن یا اون هزار سال بعد تر از من که انقد ناراحتی نمیکشیدم

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه بگو

بنظرت  وقتی میخاس اینقد  چسی بره و دیر دیرجوابمو بده،چرا اصلا بحثو هی ادامه میداد؟‌

من وقتی ری اکت دادم ب پیامش ،دیک حرفی نمونده بود.جرا دوباره پیام داد؟ دوس دداره باهام چت کنه؟ اگ دوس داره،پس براچی اینقدددددد دیر‌جواب پیامو میده؟. ببین‌مطمئنم ایشون،۲۴ساعت کلش تو گوشیه.خودش همش میگفت.و امکان نداره کسی مث ایشون‌ از ساعت۱۱ صب‌تا۱۰صب ی دیقع هم‌تو گوشی نرفته باشع.برداشت شما از پیامامون چیه

2731
کاش میمومد خاستگاریت با خودش ازدواج میکردی 😫 اون مجرده مونده یا نه  من همش میگم خدایا کاش یا ...

اصلا رابطه ما بحثش خواستگاری نبود چندسال پیگیر من بود مدام هرجا می‌دیدم ابراز علاقه میکرد تا باهاش رفتم تو رابطه چندماه باهم بودیم خیلی خوب بودیم باهم خیلی...نشد دیگه اون مجرده همش میگم کاش ازدواج میکرد من راحت میشدم ولی باز میگن ازدواج کنه من چجوری برم عروسیش

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
بنظرت  وقتی میخاس اینقد  چسی بره و دیر دیرجوابمو بده،چرا اصلا بحثو هی ادامه میداد؟‌ من وق ...

تو هم پیامشو کوتاه جواب بده بخواد میوفته دنبالت 

تو میگی که نمیخوای باهاش ازدواج کنی چرا پس پیگیرشی

تو هم پیامشو کوتاه جواب بده بخواد میوفته دنبالت  تو میگی که نمیخوای باهاش ازدواج کنی چرا پس ...

پیاماشو کوتاه‌جواب دادم . ندادم؟ خیلی طولانی نگفتم یا حرف نزدم.سوال‌من اینه ک وقتی میخاس اینقد چسی بره و دیر دیرجوابمو بده،چرا اصلا بحثو هی ادامه میداد؟‌

2740
اصلا رابطه ما بحثش خواستگاری نبود چندسال پیگیر من بود مدام هرجا می‌دیدم ابراز علاقه میکرد تا باهاش ر ...

چرا تو انقدر منی 🙂🙂🙂

بخدا منم غصه عروسیش دیوونم میکنه . 

همیشه نگاهمو ازش میدزدم ک خیانت نکرده باشم جایی ک اونه به اکراه میرم که نکنه چشمم بهش بیفته همش دورم و دور میشم ولی ته دلم هنوزم میسوزم ک چرا نشد میدونم اونم هنوز بهم فکر میکنه ولی چه فایده 

چرا تو انقدر منی 🙂🙂🙂 بخدا منم غصه عروسیش دیوونم میکنه .  همیشه نگاهمو ازش میدزدم ک خیانت ن ...

☹️☹️خیلی سخته من مثلا چندروز ی مدت خیلی سعی میکنم خودمو سرگرم میکنم بهش فکر نمیکنم اما باز تا میبینمش انگار ن انگار ....اون بعد ازدواج شما پیگیر شما هم شده مثلا بخاد باز پیامی بده و اینا؟؟؟

برا من چندین بار بهم پیام داد آخرین بارش دوسه ماه پیش بود با تمام وجود دلم میخواست باهاش حرف بزنم ولی نخواستم خیانت کنم یعنی از خدا ترسیدم

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
☹️☹️خیلی سخته من مثلا چندروز ی مدت خیلی سعی میکنم خودمو سرگرم میکنم بهش فکر نمیکنم اما باز تا میبینم ...

اره دو سه بار پیام داد ولی جواب ندادم همش میگفت توروخدا با هام حرف بزن و ... جوابشو ندادم  دید محل نمیزارم دیگه نداد .گذشت تا چندسال بعد پارسال بهم پیام داد تولدت مبارک و همیشه بهت فکر میکنم ولی جوابش ندادم دوباره هم بقول شما از خدا ترسیدم هم از بی آبرویی ولی خدا میدونه دلم پرمیکشید براش . من رهاش کردم و بخشیدمش به خدا گفتم من بخاطر تو جوابشو نمیدم ولی یه روزی یه جایی بهم برش گردون💔

سه سال انگار اونجوری نبود که بخاطر من بخواد همه کار کنه تلاش آنچنان نمی‌کرد بعد کلا آدم قانع بود مامانم گفت شما تا حالا اقدام نکردی راحت منو کنار گذاشت سخت بود ولی خب بعدش با همسرم آشنا شدم تازه فهمیدم دوست داشتن یعنی چی خانواده ام ناراضی بودن بالا 5 بار خواستگاری اومد هر چی شرطی خانواده ام گذاشتن قبول کرد و...

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
اره دو سه بار پیام داد ولی جواب ندادم همش میگفت توروخدا با هام حرف بزن و ... جوابشو ندادم  دید ...

منم دقیقا مثل شما ☹️ میگم کاش فقط یک روز بتونم کنارش زندگی کنم ولی می‌دونم محاله من بچه دارم اون مجرده اصلا جدا هم ک بشم محاله باهم ازدواج کنیم