2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفیقمبوده‌ها... ولی مث سگ دوسش دارم..چون دیگ توی یک جا نیستیم برا تحصیل.و خب من‌دارم میرم ازاونجا ولی اون اونجا میمونه.فقط هروقت میبینم همو بغل میکنیم و همین..بدون‌هیچ حرفی!‌.دلم براش تنگ میشه خیلی!

بنظرتون اونم دوسم‌دارع؟

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
2740
یعنی چی علاقشو گفتی سرد شد 

یکم مسخره ب نظر میاد..

ولی اهل درس و کار بود وقتی من بهش گفتم ک بهت حس دارم با رفتاراش بهم فهموند ک باید برم..

دست آخرم بلاکم کرد

مشاور سایتمم😌❤

بعد دو سال باهاش کات کردم چون حوصله ادامه دادن دوستی نداشتم چون امروز فردا میکرد چون میترسیذم عمرم حروم بشه نیاد خواستگاریم بره زن بگیره من بمونم یه دنیا حسرت افسردگی دیگه به طور جدی کات کردم ادنم دیدم واقعنی از زندگیش رفتم اومد خواستگاریم ازدواج کردیم 

درخواست دوستی رد میکنم 

خیلی سال پیش بود شاید ده سال پیش مجرد بودم اون موقع مجبور شدم ب حدی عاشقش بودم دیوانه وار تو اوج خواستن مجبور شدم تو خونه گریه میکردم هیچکس نمی‌دونست چرا خواهرمم میگف اگر باز بخوای گریه کنی ب مامان بابا میگم منم از ترسم سکوت میکردم.....زخم معده گرفتم و مشکلات دیگه ب بدبختی فراموشش کردم بعد مدتها بعدش رفتم با ینفر دیگه خیلی حس خوب بهش داشتم خیلی از اونم مجبور شدم جدا بشم و عقد کنم با ینفر دیگه الان بعد هفت هشت سال هنوز یادش میگفتم ن اینکه دوسش داشته باشم هنوز اما همش ی زخم کوچک تو قلبمه همش میگم چرا نشد چرا یبار نشد 

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706