2733
2739
عنوان

دیروز از ساعت 15 خواب بودم تا الان🥲

293 بازدید | 53 پست

کلی هم درس و کار دارم...

و دیروز از اون موقع خواب بودم تا الان و اصلا اخرین کاری که کردمو یادم نیست..

کاربری دو دختر خاله هست!                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

واقعا خوش به حالت من از دیشب بیدارم دارم میمیرم از بیخوابی عصرم دعوتم خونه عمم موندم معذرت خواهی کنم بگم نمیتونم بیام زشت نیست با اینکه برم اونجا بخوابم بدتره 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
تو صد درصد ی کمبود یا مریضی داری .چههه خبره؟ خانوادت پارت نکردن؟ خانواده ی من باشن‌....😂😂

باورت میشه  برای همین خواب رفتم ازمایش خون دادم همه چیم درست بود؟  

نه دیگه عادت کردن به روش خواب من   

کاربری دو دختر خاله هست!                                   
واقعا خوش به حالت من از دیشب بیدارم دارم میمیرم از بیخوابی عصرم دعوتم خونه عمم موندم معذرت خواهی کنم ...

وای منم از دست بچه م

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
منم میخوام بخوابم  دیگه بلند نشم !

نه همچین ارزویی رو نکن

من خیلی دوست دارم بخوابم و طبق ساعت بیدارشم

اصلا خوب نیست الان من از شدت زیاد خوابیدن سردرد گرفتم..  

کاربری دو دختر خاله هست!                                   
باورت میشه  برای همین خواب رفتم ازمایش خون دادم همه چیم درست بود؟     نه دیگه عادت ک ...

جدی می.گی؟😂😂

منم والا خیلی‌میخابم. و خانوادم‌هنوووووز ک هنوزه عادت نکردن

دلبر ناب دلم .کاربری برای دو نفرع‌. من و رفیقم. پس کارآگاع بازی درنیارید😐
2706