2737
2734
عنوان

عمل لازک تجربه دارین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 50 پست
من تقریبا۱۵سالعینک زدمم۰😬😬ولی کلا حالت چشام عوض نشد اما یه همکارآقاداشتیم اره تغییر میکرد عینکشو ب ...

چ خوب ممنون عزیزم که وقت گذاشتی 🙏

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
 خب اونا تجربه ندارن که چقدر خوبه 😅

اتفاقا به نظرم از عوارضش اطلاع دارن

یکی از آشناها تا ماه‌ها بعد درگیر بود و مرتب دارو مصرف میکرد. دخترهای خواهرشوهرم تقریبا 4 سال پیش عملو انجام دادن. دختر بزرگه کلا آدمیه که هربلایی سر خودش بیاره صداشو درنمیاره. ولی کوچیکه خیلی از دردش شاکی بود تا مدتها. یه بار از دهن خواهر بزرگه هم دررفت منم درد دارم ولی انقد ناله نمیکنم.

یه بار رفته بودم متخصص چشم. ازش همینو پرسیدم که عمل کنم یا نه. آقاهه خودش عینکی بود گفت سالم‌تر از این عینک نداریم. نمیخواد عمل کنی. 

همین اواخر یه صحبتی از قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت دولت روحانی شنیدم که عمل صفر کردن چشم یه جنایت بر علیه چشمه. 

درهرصورت من آدم محتاطی هستم و دوست ندارم زورمو بدم التماس😉

سن تون مناسبه فقط اگر اگر اصراری ندارید به اینکار انجام ندید 

نمیره چشمم ۴ حتی وقت هم گرفتم برم 

بعد فهمیدم باردارم نتونستم برم 

ولی بعد زایمانم میرم

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
من انجام دادم چهارسال پیش .خدایی خیلی راضی ام .استیگمات بودم یه چشمم ۳ یکی ۳.۵ بود.پیام بده بهم بگم

برامنم استیگمات نمره چشمم هم۴ 

ولی بعد زایمانم میرم

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
2706