2737
2734
عنوان

عمل لازک تجربه دارین بگین

443 بازدید | 50 پست

من قرعه داشتم دراومده۱۰تومن گفتم چشمام عمل کنم 

هزینه رو نمیدونم الان چه قدره؟ 

تو تهران دکتر ذبیحی فرد خیلی خوب بود ۷۸۰۰میگرفت با عکس برداری و عمل کلا یه صبح تا شب طول می‌کشید 

اونم الان اینستاش رفته نیس 

تو شهر خودمون ۲۲تومنه 

عملش مثل قابلیا نیس استراحت نداره هر چشم ده ثانیه طول می‌کشه کدوم دکتر می‌شناسین اینطوری باشه من برم

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️
شوهرم سالها پیش انجام داده چنان از دردش صحبت میکنه که من ترجیح میدم تا آخر عمر عینکی باشم

الان فرق کرده منم خواهرم دوسال پیش عمل کردم براتون پانسمان داشت و یه هفته گوشی نگاه نکرد تو تاریکی موند ولی این دکتری که گفتم میگه فقط یه روز استراحت دیگه تو تاریکی موندن نداره

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره اینی که میگی بالاتر از لازکه،که نیاز به استراحت نداره

دکتر جغتایی شماله،کارش عالیه،ولی ماهی یکبار فکرکنم تهران همین عملو انجام میده

پیج اینستا هم داره

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی ایز لووودینگ...😍💙
2731
الان فرق کرده منم خواهرم دوسال پیش عمل کردم براتون پانسمان داشت و یه هفته گوشی نگاه نکرد تو تاریکی م ...

شوهر من اصلا پانسمان نداشته چشمش یا توی تاریکی نمونده. وحشتناک درد داشته. خودش میگه فقط با آمپول مسکن یه مقدار دردش آروم میشده. هیچ دارویی جواب نمیداده. یه بند هم اشک از چشمش میومده. پیش دکتر هم که میره دکتر یه قطره مسکن میریزه توی چشمش و وقتی به دکتر میگه همین قطره رو بهم معرفی کن دکتره میگه من میخوام چشمت اشک بیاد. اگه این قطره رو بریزی دیگه چشمت اشک نمیاد. اگه درست یادم باشه 3 روز تمام درد داشته. 

2738
2706