2737
2739

من قبلا خیلی رژیمم برام مهم بود و وزنم متعادل بود و همش روی همون ۶٠_۶۱ بود 

الان حدودا ۶_۷ ماهه خیلی شکمو شدم 

قبلا توی خونه چیزی بود هم من نمیخوردم اما الان مثل زنای حامله هی هوس میکنم 😐😐 و بخاطرش  آماده میشم میرم بیرون که حتما بخرمش قبلا اصلا این عادتو نداشتم😐

وزنم بیشتر شده هنوز چاق نشدم ولی خب بیشتر شده و من میترسم که بیشتر تر شه😐

از طرفی واقعا حوصله ی کلاس بدن سازی و کار با دستگاه رو ندارم

بنظرتون برم کلاس رقص تاثیر داره؟ 🥲

من خودم چند سال پیش با رژیم ۳۴ کیلو کاهش وزن داشتم ولی الان اراده ی یک کیلو هم ندارم🥲🥲🥲💔

فک کنم الان ۶۸ اینا شده باشم همه میگن که معلومه تو پر شدی🥲🥲🥲

من میخوام دوباره ۶٠ کیلو شم ولی انگیزه ندارم چیکار کنم اخه 🥲

تازگیا حس میکنم خیلی ملس می...... م که 💩خورهام زیاد شدن🦦 پــــــــس حداقل با نون بخور که سیر شی! بدون شک روزی که من زمین بخورم اول از همه گردن خیلیا میشکنه از بس که سرشون توی ما تحت منه😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عصرا برو پیاده روی من خودم دوبار توهفته رژیم فست می گیرم 

هر روز میرید؟ چقدر در روز میرید؟ راه میرید یا میدوید؟ 

تازگیا حس میکنم خیلی ملس می...... م که 💩خورهام زیاد شدن🦦 پــــــــس حداقل با نون بخور که سیر شی! بدون شک روزی که من زمین بخورم اول از همه گردن خیلیا میشکنه از بس که سرشون توی ما تحت منه😂
میشه توضیح بدید رژیم فستتون رو

تونت توضیحات بیشترش هست مثل روزه داری ۱۶ساعت اب وچای می تونی بخوری غذا نه بقیش تقریبا کالری شماری اون زمان غذانخوردن بذارشب که خواب باشی البته الان یه چند مورد دیدم ازش بد گفتن

2738
منم عین تو  ولی زود ب خودم اومدم شاید۲کیلو اضاف کرده باشم مقصرش هم شوهرمه هی میگه توک خوش اند ...

از این میسوزم که من خودم الگوی کاهش وزن بودم و از ۹۴ شدم ۶٠

الان توی یه کیلو موندم😐

از این میسوزم که من خودم الگوی کاهش وزن بودم و از ۹۴ شدم ۶٠ الان توی یه کیلو موندم😐

منم همینطور 

شوهرم میگه زهرا اصلا چه اراده ای داشت یه عالمه خوراکی غذا پیشم بود من تخم مرغ آب پز میخوردم

لب نمیزدم ب چیزی 

الان اونروز ۷تا شیرینی نارگیلی یجا خوردم 

حالا گفتم از فردا ک ۱ماهیم ب مدت ۱ماه برم تو رژیم و چالش حذف قند 

توهم بیا شروع کن

منم همینطور  شوهرم میگه زهرا اصلا چه اراده ای داشت یه عالمه خوراکی غذا پیشم بود من تخم مرغ آب ...

واااای من سر کار میرفتم

یه روز مامانم اومد محل کارم همکارام ازش پرسیدن این توی خونه هم چیزی نمیخوره؟ 🥲

توی محل کارم همش کلی شیرینی میاوردن من نمیخوردم 

بابا بزرگم ب مامانم میگفت چرا به این بچه چیزی نمیدید بخوره🥲

الان شده مثلا مثل تو چندین شیرینی بخورم و در حالی که اصلا گرسنه م نیست حتما باید پاشم برم اون سر شهر ذرت مکزیکی بزرگ بخرم😐🥲

2706