2733
2734
عنوان

همین الان با شوهرم دعوام شد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1770 بازدید | 67 پست
ولی واقعا سخته خدا به دلت آرامش بده با همچین مردي....

دقیقا..هیچ کس نمیتونه بفهمم اسی چی میکشه .....همه میگن وابده ..پس اسی چی انسان نیس دل نداره روح نداره یعنی انقدربایدیک زن خردبشه برای مردی که تکراراشتباه میکنه..فقط اسی بچه داره بچه فقطبرای اسی برای شوهرش نیس ...چرایکی فداکاری کنه.زیربارله بشه دیگری کیف کنه هرکاری کنه ...متاسف برای اونایی که میگن عیبی نداره

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا سخته من بودم تلافی میکروم واقعا    

نه بحث تلافی کردن نیس.  .....من نمیتونم مثل دیگری باشم .طرف خطاکرده منم بکنم هییییچ وقت نمیکنم ...ولی نمیذارم به راحتی کاری کرده بدون تاوان بمونه....فقط ازخداوندمیخوام کمک یاراسی بشه ....بهش کمک کنه دید

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        

ازخداوندمیخوام اسی به حق امام حسین غرق درخوشبختی بشی .غرق درآرامش بشی ..اینروزاروفراموش کنی به حق پنج تن

2731
دقیقا..هیچ کس نمیتونه بفهمم اسی چی میکشه .....همه میگن وابده ..پس اسی چی انسان نیس دل نداره روح ندار ...

حرفم همینه بخدا

من آدم بدی نیستم یکی یه قدم برداره ده قدم برمیدارم براش

ولی خب آلزایمرم ندارم که هی بدی کنه هی فراموش کنم

یه جایی دیگه کم میارم مجبور میشم بزارمش کنار

فک میکنی راحته؟بهش محل نمیدم اونم هیجی نمیگه؟نه عزیزم جنگ اعصاب داریم محدودم میکنه بیرون نمیزاره برم پول تو جیبی نمیده حتی نمیبره بیرون یا خونه مامانم

ولی اینارو به جون میخرم که حداقل غرورم له نشه

مشاور رفتی؟ اگه واقعا اخرین مرحله س بنظرم برای آیند همون بچت هم باید طلاق بگیری

بچم شبا تا صبح خودشو میچسبونه به من که مطمئن بشه کنارشم

انقدر تو این دعوا ها آسیب دیده بعنی یه ساعت نباشم دیوونه میشه

بخدا طلاق سخته😭

2738

من واقعا به غیر طلاق چیزی نیمتونم بگم شرمنده بااین چیزایی که گفتی اصلا درست شدنی هم نیست  من خودم غرور و عزت نفس دارم مدرک جمع میکنم تا عدم صلاحیتش مشخص بشه با وکیل خوب صحبت میکنم بجه رو هم میگیرم نمیذارم ایدز این چیزا بگیرم

سرم سوت میکشه از نظر خود خانما خدابهم صبر بده 

حرفم همینه بخدا من آدم بدی نیستم یکی یه قدم برداره ده قدم برمیدارم براش ولی خب آلزایمرم ندارم که ه ...

خداوندبزرگه میبینه ...انشاالله برات بهترینهارومیده .مطمین باش .خداروتامیتونی صداش کن بهترین یاوره...بهت قول میکنم ....برای آرامش دلت الهم صل علی محمدوآل محمد....

خداوندبزرگه میبینه ...انشاالله برات بهترینهارومیده .مطمین باش .خداروتامیتونی صداش کن بهترین یاوره... ...

خیلی ممنونم از آرامشی که داری بهم میدی🥺

خدا ده برابرشو به زندگی خودت برگردونه

انشالله هرروز صدای خنده هات به گوش فلک برسه❤️

وقتی میاد سمتت یعنی دوستت داره نکنه خودتم مشکلی داری

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

دو حالت داره

یا میخوای زندگیت بهتر بشه که جفتتون برای بهتر شدنش و حال خوبتون تلاش میکنید

یا میخوای بدتر بشه که با همین فرمون جلو برو و زجر بیشتری رو برای خودت و بچه ت و شوهرت ایجاد کنید

هر چی انتخاب کنید همون رو به دست میارید

2706