2737
2739
عنوان

جاریم بام یه کلمه حرف نمیزنه

248 بازدید | 9 پست

جاریم نیست نشد تو عنوان بنویسم زن پسرعموی شوهرمه که دختر عموی منم میشه.منو پاگشا کرد رفتم بجز احوالپرسی و تعارف برا غذا دیگ بام هیچی حرف نزد با اینکه کنارم نشسته بود،با بقیه همش حرف میزد .

تو یه جمع پنجاه نفره آخرین نفر اومد به همه دست داد به من رسید یه نگاه کرد و رد شد!

بچش داشت بام حرف میزد بچرو صدا کرد گفت برو بازی کن.

یبار خونه مادرشوهرم دعوت بود خیلی بام حرف زد تعجب کردم بعدا شنیدم شوهرش مجبورش کرده بوده بام حرف بزنه .البته چندسال پیش با مادرم بحثش شد مادرم خیلی بهش چیز گفت حتما برا اون داستان برا منم قیافه میگیره.

حالا اینکه دعوتم می‌کنه با این رفتاراشو رو نمی‌فهمم یعنی کلا منم بی محلش کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب از مادرت ناراحته ... منم بودم همون در حد سلام و تعارف برای شام هم باهات حرف نمیزدم . اون زیادی خانومه بنظرم

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

لازمه بگم به کتف چپت؟؟

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738

خوب دیگه اون حرفهای مادرت کلا اوضاع رو به هم ریخته و اینم اگه دعوت کرده به اصرار شوهرش بوده

وقتی مایل نیست بهتره فاصله بگیرین

منم بودم دلم چرکین میشد و نمیتونستم کنار بیام با حرفهایی که از زن عموم شنیدم