2733
2739
عنوان

سکه هامو نگه دارم یا مسکن مهر بخرم؟؟🤔😒🤔😒🤔😒🤔😒

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 69 پست
وای تو رو خدا کمکم کن گیج شدم  شوهرم زود میخواد یه کاری کنه  من ۱۵۰۰ سکه دارم باید ۲۰۰تومن ...

۱- در کل الان وقت سرمایه گذاری اگه بخوای برای ملک اقدام کنی ب شرط اینکه ملکت معیارهایی رو که قبلاً گفتم داشته باشه تا حد امکان  .۲-  اما وام اگه توان پرداختش رو داشته باشی با توجه به اینکه رشد تورم اونقدر زیاده که اگه ملک با وام برداری ضرر نمیکنی  پس حتما وام رو بگیر . تو خرید ملک ملکی بخر که زیر ۸۰ متر باشه اگه خواستی تبدیل ب پول نقد کنی راحت تر فروش بره و ارزش این همه سختی داشته باشه. من خودم دنبال خرید آپارتمان بودم ولی ب جاش دو قطعه زمین کوچولو  خریدم که هم  ب سختی نیافتم برای خریدش بابت وام . هم اینکه که گیر مستاجر نیافتم هم اینکه استهلاک نداشته باشه . هم اینکه برای سرمایه گذاری در طولانی مدت سود خوبی میده 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم زورم میگیره  مسکن مهر بخرم اونم با فروش طلا   بخدا گیج گیجم   مگر اینکه وام بگیرم ...

اینم بد نیست . بخر مسکن مهر البته اینم بگم بعداً میتونی یه پولی جور کنی اینو بفروشی  تو محل دلخواهت یکی دیگه بخری 

2731
۱- در کل الان وقت سرمایه گذاری اگه بخوای برای ملک اقدام کنی ب شرط اینکه ملکت معیارهایی رو که قبلاً گ ...

ممنون عزیزم از نظراتت  خیلی خوب بود منم فهمیدم وقت سرمایه گذاریه  البته بابامم میگه زمین  ولی فک نکنم بتونم پیدا کنم باید بیفتم دنباله زمین که نمیتونم چون شوعرمم چند روز دیگه میره سر کار  حالا یه سوال به نظرت خوبه با وام یه مسکن مهر بردارم؟ و یه مقداری از سکه هام برام بمونه؟  یا با وام یه آپارتمان داخل شهر بردارم؟ 

خاک هیچ وقت خیانت نمیکنه

تو همونو بخر ده سال دیگه برو سراغش ببین بیشتر شده که کمتر نشده 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740
ممنون عزیزم از نظراتت  خیلی خوب بود منم فهمیدم وقت سرمایه گذاریه  البته بابامم میگه زمین&n ...

ببین عزیزم . ۱- میتونی مسکن مهر برداری . بعدا پول دستت اومد عوضش کنی با یه بهتر تو محل مورد نظرت . این راحتترین کاریه که میتونی بکنی .نگران نباش ولی زود باید تعویض کنی خونه رو که خیلی مستهلک نشه .

۲-  اما یه کار دیگه هم اینه که خودتو ی مقدار  ب سختی بندازی وام بگیری  و سکه هاتو هم بدی  حداقل یه جای بهتر بخری که می ارزه. 

یه نکته مهم : همیشه میگن طلا خورد خورد بخرید که بعداً تبدیلش کنید ب ملک . خب این معنیش اینه که طلا هاتو همه رو بدی و ی ملک مورد پسند تر بخری قطعا کار بدی نکردی . 

حواست هست که در سال های بعد هم میتونی رو اجارش حساب کنی .

در کل نتیجه اینکه کدوم تصمیم رو بگیری ب خودت و قدرت سختی کشیدنت داره .  هر دو خوبه 

تجربه ثابت کرده نه قیمت طلا پایین میاد نه مسکن 

ولی خب خاک چیز دیگه ای هست 

طلا ممکنه دزد بزنه بهش 

خاک بهتر از همه اس ولی خب نقدینگی کمی داره باید صبرکنی تا ارزش پیدا کنه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706