2733
2734
عنوان

پیام نور غیر حضوری

79 بازدید | 18 پست

سلام اینجا کسی پیام نور غیر حضوری خونده؟ 

متاهلم با یه بچه ۳ ساله میخوام علوم تربیتی بخونم

چجوری باید بخونم ریاضی و زبان هیچی نمیدونم میگن باید کتاب بخونی آخه چجوری اینارو بخونم؟ 

سوال تستی خودشون میدن بهمون بخونیم آخه تست زنیم قویه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام من پیام نورم

کلاسا رو شرکت نمیکنم فقط امتحان نمونه سوال میخوندم ولی با استرس و لب مرزی پاس میکردم ولی با نمونه سوال میشه پاس کنی درسا رو ..ولی اگه میخوای استرس نداشته باشی و خیالت راحت باشه کتاب بخون ولی حتما نمونه سوال هم کار کن

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
2740
سلام من پیام نورم کلاسا رو شرکت نمیکنم فقط امتحان نمونه سوال میخوندم ولی با استرس و لب مرزی پاس میک ...

ممنون عزیزم 

من میخوام کتابم بخونم به نظرت مطالعه کافیه یا باید سوالات تشریحی کتاب رو مثل سالهای قبل حفظ کنم؟ 

سلام عزیزم،من سالهاپیش غیرحضوری خوندم،منم بچه کوچیک داشتم،فقط درسای مهم روشرکت کن اگه میتونی،ریاضی ه ...

ممنون گلم مثلا میگید کلاس ریاضی شرکت کنم؟ شما رشته اتون چی بود

من از اینترنت میگیرم همیشه

رایگان هم میگیرم 

بعضیا پولی هستن من نمیگیرم

ببین کتاب رو میخوای بخونی مثلا باید در طول ترم بخونی که تثبیت بشه من همون دم امتحان خوندم اصن مطالب تو ذهنم قاتی پاتی میشد

ولی میگم برا پاس شدن اگه چندین نمونه سوال هم بخونی خوبه چون اساتید هم نمره میدن معمولا یه درصدی رو

یه قانونی داره محاسبه نمره اش 

اره،اونوشرکت کن بهتره برات،من مدیریت بازرگانی خوندم بااینکه همه کتابم حساب کتابی بودبیشترشوتوخونه خوندم وموفق شدم،براشمافکرمیکنم بیشترحالت خوندنی داره که خیلی راحت میتونین پاس کنین،اصلاسخت نیست 

اره اگه بتونی که خیلی بهتره من رشته ام الهیاته..ولی همسرم که مدیریت بود اون درسای ریاضی ش رو یکی دو تا سوال تشریحی هم میدادن ...ولی نشد هم جزوه یا کتاب هم خیلی خوبه ..

من از اینترنت میگیرم همیشه رایگان هم میگیرم  بعضیا پولی هستن من نمیگیرم ببین کتاب رو میخوای ...

سوالات رو از اینترنت خواستم ببینم همه رو باید دانلود میکردی و پولی بود عزیزم شما مثلا ریاضی رو که هیچ آموزشی ندیدی چجوری تستش رو میخوندی؟ 

2706