2737
2739
عنوان

ورم بینی پوست ضخیم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 62 پست
اره پره هارو دس زده بخیه خوردن یعنی ممکنه یکی بزرگ یکی کوچیک برش زده؟😭 یا ورمه؟ الان ۶ روزه عمل کر ...

از بعد عمل یادت نیست چطور بود؟ وقتی به هوش اومدی؟ 

از من وقتی به هوش اومدم اندازه بود،تا صب فرداش یکیش نصف شد. تازه بعد ۴۵ روز یکم بازتر شده ولی هنوز فرق داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بعد عمل یادت نیست چطور بود؟ وقتی به هوش اومدی؟  از من وقتی به هوش اومدم اندازه بود،تا صب فر ...

بعد عمل تامپون و گاز استریل گذاشته بود

ندیدم چه شکلی بود ولی یکشنبه یا دوشنبه میرم گچو بردارم خدا کنه دماغم خوب شده باشه😢😢😢خیلی استرس دارمممم

راستی شما وقتی بخیه کشیدین درد داشت؟ اخه میگن کشیدن بخیه درد داره

ادب به آدم بی ادب نکن... #شایع🍁
بعد عمل تامپون و گاز استریل گذاشته بود ندیدم چه شکلی بود ولی یکشنبه یا دوشنبه میرم گچو بردارم خدا ک ...

نه من مرتب چرب میکردم اصلا چیزی حس نکردم. ولی اصلا بینیت رو بعد گچ قضاوت نکن. مال من نه تنها قوس نداشت بلکه قوز هم در آورده بود، الان داره کم کم قوسش شکل میگیره. برا بعضیا حتی کجه ولی با کاهش ورم صاف میشه. ولی کلا همه چیزش رو از دکترت بپرس. اندازه سوراخها و اینا

2728
بعد عمل تامپون و گاز استریل گذاشته بود ندیدم چه شکلی بود ولی یکشنبه یا دوشنبه میرم گچو بردارم خدا ک ...

ولی در کل نگران نباش. من خودم چون نگران بودم از بچه های اینجا پرسیدم، گفتن سوراخ رو دکتر میتونهبا جراحی سرپایی اندازه کنه. تو تاپیک های قبلی من هست. دوست داشتی برو بخون

نمیشد قوز رو سوهان بکشید؟  مثلا از شما تا ۶ ماه قابل تحمل شد؟ برا من ی تیکه خمیره، افسرده شدم

زمان بدین تازه است برای منم اولش خیلی ورم داشت کورتون هم تا یمسال ارل نزنیط من ماه هفتم زدم یه مقدازش زفت تو

زمان بدین تازه است برای منم اولش خیلی ورم داشت کورتون هم تا یمسال ارل نزنیط من ماه هفتم زدم یه مقداز ...

ن عزیزم برا بینی خودتون رو میگم نمیشد مجدد عمل نکنید و سوهان بکشید قوز رو؟ 

واای نه من انقدر چیزهای بد از کورتون خوندم که نمیزنم

2740
ببیشترش میره برای من واقعا ضخیم بود ۱۵سال پیش عمل کرده بودم قرز دراورد وباره خراب شد دوبرره عمل کردم ...

چرا کورتون نباید میزدین؟ من بخاطر گوشت اضافه که بدنم مستعدشه ، احتمالا باید بزنم چون پره ها رو هم برش زده 

نه من مرتب چرب میکردم اصلا چیزی حس نکردم. ولی اصلا بینیت رو بعد گچ قضاوت نکن. مال من نه تنها قوس ندا ...

منم روز بعد عمل تامپون دراورد از اون روز تاالان مرتب چرب میکنم

اره من میدونم بعدش ممکنه ورم داشته باشه ولی اطرافیانم میزنن تو ذوقم🥺🥺🥺

منم روز بعد عمل تامپون دراورد از اون روز تاالان مرتب چرب میکنم اره من میدونم بعدش ممکنه ورم داشته ب ...

آره دیگه تا اون یکسال، یکسال و نیم که همه ورما بخوابه، همه چی به آدم میگن اطرافیا

ولی در کل نگران نباش. من خودم چون نگران بودم از بچه های اینجا پرسیدم، گفتن سوراخ رو دکتر میتونهبا جر ...

نهههه من سرپایی خون و جراحی ببینم سکته میکنم😂 ایشالا ورمه و لاغیر🤣🤣🤣

2706