2733
2734

لطفا کسایی ک میخان سرزنش کنن بخاطر بچه لطفا لطفا نظر ندن. قبل از بارداریم یبار خیانت تلفنی داشت ک حسابی معذرتوخواهی کرد حق طلاق داد مشاوره رفتیم و خیلی چیزای دیگه. بعد یک سال با اجازه مشاورم باردارشدم بارداری سختی داشتم تو ماه ششم ی گوشی پنهانی ازش پیداکردم چیزی توش نبود پاک شده بود ولی از طریق همراه من تونستم شماره ای ک باهاش در ارتباطه پیداکنم و حسابی باهاش درگیر شدم. از اون موقع غلام حلقه ب گوشم بود. البته بهش گفته بودم نمیخام دیگ باهات زندگی کنم. و منتظر زایمانم بودم. الان زایمان کردم دخترم دوماهشه برا من و دخترم همه چی فراهم میکنه. حتی پول زیادی میده تونستم ی مغازه کوچولو بزنم. اما دلم ازش بریده. اونقدرا هم محبت کلامی نداره. نمیتونم تحملش کنم دیگ. میخام فردا برم درخاست طلاق بدم. قرارداد خونه به ناممه دخترمم ک تا ۷ سالگی با منه. میخام بمونم تو همین خونه بزرگش کنم. فک نکنم اونم حرفی داشته باشه شاید یکم دلتنگ بچه باشه وگرنه اونم میدونم منو دوس نداره. حالم اصلا خوب نیست نگران بچمم

نگران نباش من بچه ام حدود ۴ سال داشت الان ماشاءالله ۱۰ سالشه خدابزرگه

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه محبتی خواهر من 

اگه پول میده بشین 

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)
2740
اگ بچمو بعد از ۷ سالگی ازم ببره چی

نمیتونه قاضی همیشه به مادر رای میده بعد ۹ سالگی هم بچه خودش نمیره

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

ببین اکثر زندگیا همینابقیه فقط حرف نمی‌زنن

یا کلا ندید میگیرن 

فک نکن بری با کس دیگه ازدواج کنی وضع بهتر میشه 

تازه این خوبه هم پول میده هم اشتباهش قبول داره بعضیاشون انقد وقیحن که میگن همینه که هست 

وضع جامعه خیلی خرابه 

خیانت همه گیر شده

2706