2737
2734

مریض ج.ن.....سی پیام میدن چرا اینجوریه آخه این سایت؟؟یانی واقعا برای تو اینا تو کوچه خیابون قحطی اومده؟؟ماشالله الان تو خیابون تا دلت بخواد زن اینکاره ریخته اونم در  انواع مختلف آخه تو دیوار؟؟🥴🥴🥴یه لباس دارم برای عقد فقط واسه عکاسی خریدم پوشیدم همین به کارم نمیاد دیگه دیشب گذاشتم تو دیوار الان بالای ده نفر پیام دادن همه هم آقا 🥴🥴🥴 دریغ ای یه خانم من که گزارش زدم بلاک کرذم اما میدونم باز آدمهای جدید پیام میدن کاش مریض ها دست از سر سایت دیوار برمیداشتن فقط 

درخواست دوستی رد میکنم 

منم یه لباس مجلسی برا فروش دارم

هرچی مامانم گفت بذار تو دیوار بفروش نتونستم خودمو قانع کنم

بسکه یه مشت مریضِ ول مزاحم میشن..

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیرش بنویس هرگونه مزاحمت توسط همسر یا پدرم جدا پیگیری میشه دیگه کسی نمیاد 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2731
لباس مجلسی هرکس بزاره تو دیوار  یعنی طرف ج ن ....  دنبال مشتری  کفش مجلسی هم همینطو ...

من کفش آگهی کردم زیرش نوشتم مزاحمت پیگرد قانونی دارد از طرف همسرم

حالا مجردما😂

اینجوری هیشکی مزاحم نشد ترسیدن😂

منم یه کفش گذاشتم  پسره بیشعوراا یه چرت پرت هایی میگفتن💀

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
منم یه لباس مجلسی برا فروش دارم هرچی مامانم گفت بذار تو دیوار بفروش نتونستم خودمو قانع کنم بسکه یه ...

همون بهتر نذاشتی چون از قرار معلوم هیچکس ازت نمیخره فقط یه پیامهایی بهت میدن هنگ میکنی 

درخواست دوستی رد میکنم 
2738
نوشتم بازم پیام میدن😂

بگو حکمش اعدامه میکشمتون اینورا بیاد 

ولی بازم میان خواهر اینا خرن خر  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا