2737
2739
عنوان

خانما من باردارم🙁

193 بازدید | 22 پست

الان ۵ ماهمه رفتم ادرار کنم کلا ادرارم قرمز بود سوزش دارم قبلا اینجوری نبودم چکار کنم🙁

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

برو دکتر

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین یه قل دوقل بازی کن!!!!!!! زنه حسابی پاشو سریع برو بیمارستان ازت آزمایش بگیرن شاید داره کلیه ات پروتیین دفع میکنه، فشار خون بالا نداری تو‌ بارداریت؟؟؟؟؟؟؟

کاش من هم تو زندگیم یک باباطاهر داشتم که بهم میگفت: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری، بیا قسمت کنیم بیشش به من ده، که تو‌ کوچک دلی طاقت نداری 
2731
باید بری بیمارستان پاتم ورم داره

نه ورم نداره

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
بشین یه قل دوقل بازی کن!!!!!!! زنه حسابی پاشو سریع برو بیمارستان ازت آزمایش بگیرن شاید داره کلیه ات ...

نه فشارم رو ۸

برو دکتر

معاینه نمیکنن؟؟؟ آخه از معاینه اش میترسم

ورم نداری؟؟؟؟؟؟ هرچه سریعتر برو‌بیمارستان  خدای نکرده مسمومیت بارداری با همون پره اکلامپسی نباشه ها؟  گوشیتو بزار زمین بپوش برو بیمارستان بعد تو‌همین تاپیک بیا خبر بده که سلامتی

کاش من هم تو زندگیم یک باباطاهر داشتم که بهم میگفت: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری، بیا قسمت کنیم بیشش به من ده، که تو‌ کوچک دلی طاقت نداری 
2740

نترس یه آزمایش میگیرن ازت ، احتمالا بستریت می کنن که ادرار ۲۴ ساعته هم ازت بگیرن ، خون تو ادرارت باشه داری دفع میکنی اگر جون خودت و بچه ات مهمه برات پاسو برو.... این بلا سر من اومده که دارم جلز ولز میزنم بری دکتر 💔😭😭😭😭😭

نه ورم نداره

خب الهیییییی شکر🤲🤲🤲🤲🤲🤲

نترس یه آزمایش میگیرن ازت ، احتمالا بستریت می کنن که ادرار ۲۴ ساعته هم ازت بگیرن ، خون تو ادرارت باش ...

باشه عزیزم مرسی منم خیلی استرس گرفتم🥺🙁

نه فشارم رو ۸

بااااز هم الهی شکر🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲 تا اینجا خوبه ورم و فشار بالا نداری خیالم راحت شد، ولی باز  پاسو برو ضرر نمیکنی

من ورم داشتم و‌فشارم رفت ۱۹

راه دیگه ای داری ؟

رفتی بگو اگه معاینم کردین و مردم خونم گردن شماها

مگه میخوان عملت کنن ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706