2733
2734
تو همین نی نی سایت بعصی ها گفته بودن خیلی عالیه جواب گرفتن

این دعا واسه زمان اختلافتونه که از هم دورین و باعث بازگشت تتون به هم میشه نه محبت

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم یه چله برداشتم از قران که اوایل بحدی مشکل پیش میومد تا ده روز ظرفا بهم میخورد میشکست باور میکنی؟همش طلسم و جادو بود که انگار تلاش میکرد باطل نشه زعد اون چله خداوند خیلی کمک کرد و واقعا مشکلامون هموار شد

2731
من خودم یه چله برداشتم از قران که اوایل بحدی مشکل پیش میومد تا ده روز ظرفا بهم میخورد میشکست باور می ...

چله بقره برداشتی شماهم؟

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
تو نت هم سرچ کردم برای جلب محبت همسر هست با سوره قریش 

سلام‌

مثلا در پاراگراف اول برای ایجاد محبت بین زن و شوهر: مثلا غسل اویس قرنی 

بدای ایجاد محبت بین زن و شوهر یا محبت بین سایر اعضای خانواده مثل ذکر یا وَدود خونده بشه به قند در قندون یا پارچ آب 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

2740
چله بقره برداشتی شماهم؟

ن چله چندین ایه از سوره های مختلف از. وز اول هم خانواده شوهرم که مطمین بودیم دعا میکنند چون با چشم خودش دیده بود شوهرم اونها اسیب دیدن خونشون دزد زد مثلا کلی اتفاق دیگه 

واقعا ؟🤦‍♀️گفتن دعای مهر و محبت بین زن و شوهر

نه واسه بازگشته منم تو قهر انجام دادم همیشه هم جواب داده

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ن چله چندین ایه از سوره های مختلف از. وز اول هم خانواده شوهرم که مطمین بودیم دعا میکنند چون با چشم خ ...

احتمالا 60 قاف بوده پس، حرز امام جواد بگیرید بعد از چله باطل السحر هاتون که درامان باشید

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

من یبار انجام دادم به نیت بازگشت معشوق 

معشوقم ک باز نگشت

ولی ب طرز معجزه اسایی رزق و روزی اومد تو خانوادم ینی واس خونوادم خوب شد 

از اون ب بعد میسوزونم ک گره کارم باز شه برکت بیاد 

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
2706