2737
2734

بارداری؟ 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نهههه😂مجرد

😂😂😂

نه چاق نمیکنه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2740
بله چاق میکنه فشار خون میاره خوردنش خیلی بده سعی کن به جاش گوجه بدون نمک بخوری ازاون گوجه ترشها

گوجه نداریم در واقع هیچی نداریم ناهاروشام(دو روزه خونه تنهام) واسه همین روی اوردم به رب😭😂 

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓
گوجه نداریم در واقع هیچی نداریم ناهاروشام(دو روزه خونه تنهام) واسه همین روی اوردم به رب😭😂 

لانقلاب ی قاشق رب رو بریز تو ی قاشق روغن تفت بده یکی دو قاشق آب اضافه کن خواستی فلفل بزن با یکم نون بخور هم خوشمزه تر میشه هم سیر میکنه ضررش هم کمتر از ۳قاشق ربه      اشکنه ساده ترینش یکم پیاز تفت میدی  زردچوبه میزنی بعد ی قاشق آرد و یکم نعنا خشک بعدم یک کاسه آب جوش میزاری ده دقیقه با حرارت کم بپزه    میتونی توش گردو کشک فلفل سیب زمینی رب هرکدوم دوست داری و خونه داری بریزی  برو سر فریزر ببین غیر گوشت و مرع چه توشه    همون رب رو تفت بده بهش برنج نمک فلفل زردچوبه اضافه کن کته درست کن 

لانقلاب ی قاشق رب رو بریز تو ی قاشق روغن تفت بده یکی دو قاشق آب اضافه کن خواستی فلفل بزن با یکم نون ...

مرسییی

یذره لوبیا سبز داریم خوبه بنظرت؟ 

با ادویه اینا بزنم

از اون طرف کنسرو لوبیا هم گرفتم نمیدونم کدوم بهتره🤧

🩶🇬🇧🧮🛍📸💒✈️🎧⛹‍♀🏀🍵🥗🥬🍏🌸👩‍🏫👩‍🎓
2706