2737
2739

خرافات بابا.من سه ماه با شوهرم قهرم میگه چون دعا نوشتن برامون تو قهر کردی در صورتی که من بخاطر رفتار خودش قهر کردم الان چهار روزه پیامکی حرف میزنم باهاش میگه رفتم دعا رو باطل کردم برا همین تو حرف میزنی در صورتی که فقط بخاطر دخترم حرف میزنم باهاش

خرافات بابا.من سه ماه با شوهرم قهرم میگه چون دعا نوشتن برامون تو قهر کردی در صورتی که من بخاطر رفتار ...

اخه من تو خونمون پیدا کردم حالم خیلی بده در کتاب هم باز کردم بهم گفت خیلی دعا داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من تو خونمون پیدا کردم حالم خیلی بده در کتاب هم باز کردم بهم گفت خیلی دعا داری

اعتقاد داری بهش؟؟؟شوهرم منم رفته کتاب باز کرده همین و گفتن.بندازش داخل آب بره

من ی زن رو میشناسم همه ش دعای محبت می‌نوشت برا شوهرش آخرش طلاقش دادن رفت اگه ب نوشتن دعا بود این هر هفته ی دعا مینوشت

2731
اعتقاد داری بهش؟؟؟شوهرم منم رفته کتاب باز کرده همین و گفتن.بندازش داخل آب بره من ی زن رو میشناسم هم ...

عاخ حالم خیلی بده من اعتقاد ندارم ولی همش ی انرژی جونمو میکشه میگم نکنه بخاطر دعا باشه

2738