2737
2734
عنوان

آقایون با دوست دختراشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا به تو برخورد جالبه ؟؟؟

نمی دونم چرا به شما فشار اومده؟ برای منم جالبه😄

تاپبک هایی که بعد از شهریور ماه ۱۴۰۱ با این حساب ثبت شده اند مربوط به بنده اند و تاپیک های قبلی مربوط به یک کاربر دیگر است
اسارتر مگه گفت خیانت؟ گفت دوست ان  همین

ببخشید نظر دادم به شما حرفی زدم؟

مرد ۴۰ به بالا داره خیانت میکنه شک نکن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
تمام اینایی که دارن حمایت میکنن حداقل یبار با شوگرشون رفتن رستوران سنتی😂

آفربن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
آره دیدی همه دارن میپرن به من که چرا اصلا این تاپیکو زدی

یه نفره

2738
ببخشید نظر دادم به شما حرفی زدم؟ مرد ۴۰ به بالا داره خیانت میکنه شک نکن

به به ، مردای بالای ۴۰ همه خیانت کارن؟😂

خداروشکر گفتی روشنفکر نیستی،  امثال شما تهمت زنا و ... اگر از ما بودین عجیب بود

تاپبک هایی که بعد از شهریور ماه ۱۴۰۱ با این حساب ثبت شده اند مربوط به بنده اند و تاپیک های قبلی مربوط به یک کاربر دیگر است

عزیزم من خودم تاپیک زدم ‌. فشار اومده چون منم دارم تو همین جامعه زندگی میکنم چون خیلی چیزا داره عادی میشه بقیه شو توضیح دارم 

حوصله ندارم 

مجبورت نکردم بیای تو تاپیک من زیبا ب و جای دیگه حتما بهت خوش میگذره 

پس قبول داری مسیر غلطه، منم نگفتم عواقب کارش با خودش نیست عقل به سن نیست

همیشه هم اینطوری نیست که کسی که هیجده رو رد کرده عاقل باشه 

قدیمی ها میگفتن چهل سال سن عقل کامله

چون دلش میسوزه واسه هم جنسای خودش که قربونی هوس یه عده شدن، در صورتی توی بهترین سالای عمرشونن و الان میتونن آینده شونو بسازن

یه صلوات واسه حاجت رواییم میفرستی 🌹
به به ، مردای بالای ۴۰ همه خیانت کارن؟😂 خداروشکر گفتی روشنفکر نیستی،  امثال شما تهمت زنا و .. ...

ببین حرفی نداری پس مغلطه نکن بچه جان 

کسی جلوشون نگرفت که داریم حرف میزنیم برو راحت باش

2706