2733
2739
عنوان

آقایون با دوست دختراشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبب؟؟؟ شما چیکار داری

متاسف شدم برای زندگی که توش خیانته بچه هایی که توش اون زندگین 

مشکلاتی که تو جامعه به وجود میاره 

چون من کارم از صبح تاشب با بچه هاست 

الان متوجه شدین چرا تاسف خوردم یا بازم میحوای بگی شما چیکار داری 

اتفاقا اونا غیر مستقیم بامن کار دارن 

2731
متاسف شدم برای زندگی که توش خیانته بچه هایی که توش اون زندگین  مشکلاتی که تو جامعه به وجود میا ...

دیگه زندگی همینه تاسف شما فقط انرژی منفی میده برای خودتون 

واقعیت زندگی اینکه به ما ربطی نداره 

2740
پس به تو هم ربطی نداره من چی میگم . اول یاد بگیر به چیزی که میگی عمل کنی بعد برای دیگران ادعای فضل ک ...

سرتو کردی توی زندگی بقیه به بقیه می گی فضول؟ انسان نادان پس منم بیام تو رو بکشم بگم به توچه

اگر کمی عقل داشته باشی می فهمی اون به تو کوچک ترین ربطی نداره

تاپبک هایی که بعد از شهریور ماه ۱۴۰۱ با این حساب ثبت شده اند مربوط به بنده اند و تاپیک های قبلی مربوط به یک کاربر دیگر است

چقدر خیانت عادی شده 

از جو سایت کاملا مشخصه که طرف پولدار و دست و دلباز باشه حالا میخواد زن و بچه داشته باشه به من چه😔

جای تاسف داره یه زمانی خانواده حرمت داشت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چقدر خیانت عادی شده  از جو سایت کاملا مشخصه که طرف پولدار و دست و دلباز باشه حالا میخواد زن و ...

اسارتر مگه گفت خیانت؟ گفت دوست ان 

همین

تاپبک هایی که بعد از شهریور ماه ۱۴۰۱ با این حساب ثبت شده اند مربوط به بنده اند و تاپیک های قبلی مربوط به یک کاربر دیگر است
اون اگه هوشیاریش کامل بود و عقل داشت وارد رابطه ای نمیشد که همه رنج ها و ضررش واسه اونه

وقتی 18 رو رد کرده یعنی دیگه عواقب کار هاش با خودشه یا میتونه فک کنه تصمیم درست رو بگیره یا این مسیر رو بره.

2706