2733
2739

وای تقریبا داره زندگیم و از هم میپاچع انقد ک ظاعررر زندگی مردم و با باطن زندگی خدم مقایسه میکنم خسته شدم دیگ رو دونفر از فالورام حساس شدم هربار میرن مسافرت یا .. منم میگم باید بریم و حس میکنم دارن ب من حرص میدن ک میدن👩🏽‍🦯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای تقریبا داره زندگیم و از هم میپاچع انقد ک ظاعررر زندگی مردم و با باطن زندگی خدم مقایسه میکنم خسته ...

یه کتابی هست اسمش (تکه هایی از یک کل منسجم) اونو بخون

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2728
همین الان توی دنیای مجازی که اینجا هم جزوی ازش هست جنگ شده ایرانو مثلا زدن اما توی واقعیت هیچ غلطی ن ...

کجای مجازی گفته شده که ایرانو زدن😐

شما اولین نفری هستی که گفتی

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2740
یه کتابی هست اسمش (تکه هایی از یک کل منسجم) اونو بخون

میتونم آنلاین بخونم؟؟ مشکلم اینه یکی از اقوام نامزدم بهم گفته نامزدت زیاد بهت توجه نمیکنه و خدشم با شوهرش هر روز گشت و گزارو.. منم بدجور حساس شدم رو استوری ها و ..🥺

میتونم آنلاین بخونم؟؟ مشکلم اینه یکی از اقوام نامزدم بهم گفته نامزدت زیاد بهت توجه نمیکنه و خدشم با ...

اره عزیزم 

سرچ کنی تو گوگل برات بالا میاره

تو تلگرامم اگه همین اسمو سرچ کنی پادکستاشم میاره 

اگه خوندن اذیتت میکنه پادکستشو گوش بده 

چیشد که اینو بهت گفت؟ یعنی بحثتون از کجا شروع شد که به اینجا رسید؟و خودت چه زمانایی حس میکردی به توجه نامزدت نیاز داری ولی توجه نکرده؟

اره عزیزم  سرچ کنی تو گوگل برات بالا میاره تو تلگرامم اگه همین اسمو سرچ کنی پادکستاشم میاره&n ...

باهاشون رفتیم مسافرت این خانوم قبلا ۴ بار ازدواج ناموفق داشتع شوهرشم خیلییی زن زلیلع یهو گفت شوهرم ب من ۲ تومن ماهی پول تو جیبی میده از منم سوال کرد گفتم پول تو جیبی ن ولی هرچی لازم داشته باشم فراهم می‌کنه بعد برگشت گفت شوهرت الویتش خانوادشع وگرنه انقد نامزد نگهت نمی‌داشت و واست خرج نمیکنه و .. منم ن کاشت ناخون و ن کاشت مژه و خیلی ساده و بی شیله پیله ام نمیدونم رو چ حسابی این حرفو زد ولی بحث نمی‌کردیم یه طور انگار داشتیم درد و دل میکردیم ک در واقع زهرشم ریخت الان اونا هعی استوری گردش و مسافرت و نامزد بدبخت منم پشتیوانه ندارع کلا سرکاره منم ک حساس شدم های میگم از فلانی یاد بگیر چقد به زنش بها میدع و...🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

باهاشون رفتیم مسافرت این خانوم قبلا ۴ بار ازدواج ناموفق داشتع شوهرشم خیلییی زن زلیلع یهو گفت شوهرم ب ...

این خانوم احیانا میل و رغبتی به نامزدت نداشته؟

2706