2737
2739
عنوان

مامانم مریضه دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 76 پست
اسی نمی‌دونم پست منو بخونی چه واکنشی نشون میدی اما دوست داشتم تجربم بهت بگم  کسی بهت اینارو می ...

بعدش حالت چطوربود تونستی کناربیای

منم ۶ماه پیش توحال مرگ بودم ولی وقتی دیدم هی ما پیش میریم هی مامانم غذایش بیشترمیشه یه سری چیزا رو قبول کردم ولی قلبم 

قلبم طاقت این درد رونداره😭

چاره ای نیست خیلی چیزا رو ما دوس نداریم ولی واقعیته تو باید قوی باشی تا حداقل داداشتو بتونی حفظش کن ...

مامانت عقلشو از دست نداده و اگه ببینه تو قویی خیالش از بابت تو و داداشت راحته

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم داره تو تب میسوزه دیروز داشت بلبل زبونی می‌کرد هی میگفتن وای چه زبونی فلان من میکم چشمه چ ...

هم میتونید معمولی بشکنید .یعنی دور سر مریض بچرخونید وبعد تو سطل زباله بشکنید وروی زرده نمک‌بریزید.

میتونید هم خطهای عمودی با مداد روی تخم مرع بکشید .هر خط بگید شنبه زا یک شنبه زا تا اخر هفته بعد اول ماه زا ،وسط ماه زا ،آخر ماه زا، همسایه دست چپ ،روبه رو، پشت سر ، غریبه ، دوست ، آشنا، دشمن.

بعد شروع میکنید دایره های کوچیک روی تخم مرغ بین خطها میکشید واسامی افرادی که میشناسید میگید.،من همیشه از خودم وخانواده خودم شروع میکنم.چون حتی خودمون هم میتونیم خودمون را چشم بزنیم.

بعد اگر دستمال کهنه ویا جوراب کهنه ای از مریض دارید .تخم مرغ را داخلش بگذارید کمی نمک بریزید روش .

زیر دستتون‌پلاستیک پهن کنید .پایین پای مریض اسم ها را آروم بگید وهر دفعه تخم مرغ را محکم فشار بدید تا وقتی بشکنه.

من گاهی اون شخص را پیدا نمیکنم .متوسل میشم به معصومین.

مثلا میگم یا حضرت فاطمه هر کی خودت میدونی ویا حضرت علی وادامه میدم تا بشکنه.

اگر دیگه دیدم واقعا نمیشکنه روی زمین میزنم وداخل سطل میندازم.

از نطر علمی ثابت شده که تخم مرع شکستن برای رفع امواج منفی کارسازه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2728
مامانت عقلشو از دست نداده و اگه ببینه تو قویی خیالش از بابت تو و داداشت راحته

خودشم همینو میگه همش میگه داداشتو به تو میسپارم

منم ضعیفم مثل خنگا اصلا گیج شدم بعداین بلاها

بعدش حالت چطوربود تونستی کناربیای منم ۶ماه پیش توحال مرگ بودم ولی وقتی دیدم هی ما پیش میریم هی ماما ...

شاید باورت نشه من قبلاً مراسمی میرفتم که عزیزی از دنیا رفته بود خیلی بی تابی میکردم 

به نبودن پدرم فکر میکردم اشکام می‌ریخت 

اما موقعی که این اتفاق برام رقم خورد بدون هیچ اشکی بالا سرش کلی باهاش حرف زدم موقع تشییع کردنش فقط سوره قدر می‌خوندم و تا چند ساعت بالای سرخاکش نشستم که تنها نباشه و قرآن میخوندم 

نمی‌دونم صبوریش بهم داد و رفت یا من با غم نبودن پدرم بزرگ شدم 

خیلیا بهم گفتن شاید پدرت چند روز توی کما موند حکمتش این بود شماها کم کم آماده بشید برای رفتنش 

نمی‌دونم...هنوز خودم در تعجبم

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
خودشم همینو میگه همش میگه داداشتو به تو میسپارم منم ضعیفم مثل خنگا اصلا گیج شدم بعداین بلاها

خنگ نیسی خودتو جمع کن

چند سالته ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
خيلي جوونه  دليل  و علائم بيماريش چي بود عزيزم

خیلی استرسی بود قبل مریضی

علائم هم نداشت فقط یبار خون دید رفتیم کلونوسکوپی و بعدش دیگه درگیربیمارستان و دکتریم دوساله

این بیماری تا به مراحل پیش رفته نرسه خودشو نشون نمیده

نه متاهلم زندگی خودم خوبه همه دردم مادرمه

من ۳ ماه قبل حال شمارو داشتم 

پدرم مبتلا به سرطان تیرویید شد 

میفهمم چی میگی 

راستش مرگ خودم رو از خدا خواستم گفتم عمر منو بده عزیزانم 

هیچی ادم رو اروم نمیکنه 

الان باز متاستاز داده مادرتون؟؟؟ 🥲🥲🥲نمیشه ببرین شیراز؟؟؟

۲۶

خجالت نمیکشی ؟

من ساده رو بگو فکر کردم حدود ۱۴ هسی دلم برات سوخت

جمع کن خودتو و برای مامانت و داداشت مادری کن

گریه و اخم و چروک ممنوع

حداقل روحیه مامانتو خراب نکن

شاید باورت نشه من قبلاً مراسمی میرفتم که عزیزی از دنیا رفته بود خیلی بی تابی میکردم  به نبودن ...

منم بعضی وقتامیگم اگه این مریضی نبود اگه انقدر عذاب کشیدنای مامانم نمیدیدم وتنهام میذاشت هیچوقتتتت هیچوقتتت نمیتونستم به زندگی برگردم

روزاول که فهمیدم مامانم سرطان دارم من غش کردم تایه هفته هی منومیبردن سرم میزدن میگفتن ازاسترس و فشارعصبیه

۶ماه پیش که گفتن درمان فایده نداره 

باز من به اون حال افتادم بعدش گشتیم بهترین جراح بهترین بیمارستان وپیداکردیم بردیم 

الان باخودم میگم من دیگه نهایت کاری که ازدستم برمیومد نهایت تلاشمو کردم باز این یکم آرومم میکنه ولی تهش بارشب که میشه ازاسترس چشم روهم نمیتونم بزارم

2706