2737
2734
عنوان

مامانم مریضه دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 76 پست
عزیزم بردار ببر بیمارستان لطفا ،آخه تب چه ربطی به چشم زخم داره ،سهل انکاری نکن اگه تبش خیلی بالاست

از یک ساعت پیش شده الان تهرانم نزدیک خونه هم دکتر هن بیمارستان ولی الان دکتر ندارن باید ده به بعد برم.میرم حتما.بهش تب بر هم دادم

عمر دست خداست و هر وقت پیمونه پر شه تمومه

پس استرس مردن رو نداشته باش

رفتارای تو و اطرافیانو میفهمه پس خواهشا قوی باشین و عادی رفتار کنین نه که تابلو باشین مثل ملک عذاب

مراقبش باش و قدرشو بدون

هممون مهمون دو روزه این دنیاییم و فقط خداس که باقیه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم درسته خیلی سخته بیماری مادر ولی پذیرش یه سری چیزا خیلی کمکت می‌کنه و از بیقراریت کمتر میکنه

خودمو قانع میکنم میگم سرنوشت میگم حکمت

ولی آخرش باز دلم میترکه باز دلم داغون میشه 

نمیدونم چیکارکنم

نذرکردین؟؟خیلی نذر کردم براش ازاماحسین خاستمش گفتم نمیخام چندسال پیشم باشه فقط محرمش مامانم باهام ...

نه خیلی صداش کردم ولی یارم نمیاد نذرکرده باشم

انشاالله تاسالیان سایشون بالاسرت باشه

از یک ساعت پیش شده الان تهرانم نزدیک خونه هم دکتر هن بیمارستان ولی الان دکتر ندارن باید ده به بعد بر ...

تب بر که عالیه ولی تا وقتی ببری دکتر حتما مرتب با آب ولرم هم پاشویه کن و هر بیست دقیقه تبش رو اندازه بگیر 

2740
خودمو قانع میکنم میگم سرنوشت میگم حکمت ولی آخرش باز دلم میترکه باز دلم داغون میشه  نمیدونم چی ...

تو زندگی پس از زندگی برنامه حسین صاحبی میگفت خدا دعای مادرمو برای شفای سرطانم قبول نمیکرد چون درسته دعا میکرد ولی تو دلش ناامید بود و قلبش سیاه میشد از این ناامیدی و دعارو خنثی میکرد اما دعای پدر و همسرم چون با امید دعا میکردن پذیرفته شدن 

سلامتی دست خداست 

پرامید دعا کن

یاامام رضا من همون دلشکسته ی پشت پنجره فولادم 

اسی نمی‌دونم پست منو بخونی چه واکنشی نشون میدی اما دوست داشتم تجربم بهت بگم 

کسی بهت اینارو میگه که دختر ته تغاری باباشه

من پدرم از دست دادم 

روزهایی که پدرم توی کما بود از اطلاعات درست یا غلطی که داشتم مثل برنامه زندگی پس از زندگی حس میکردم بابام توی کما می‌تونه متوجه حال ما بشه 

همون موقع با خدای خودم دردودل کردم 

با بابام حرف زدم گفتم بابا اگر بین این دنیا و اون دنیا گیر کردی 

بین بهشت و زن بچه ت گیر کردی 

من اصرار نمیکنم که باعث بشم خدا رو از دست بدی بهشت از دست بدی برگردی به این دنیا 

نمی‌دونم با چه قدرت و شهامتی این حرفارو زدم 

ولی گفتم و مطمئنم جای پدرم خوبه

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
عمر دست خداست و هر وقت پیمونه پر شه تمومه پس استرس مردن رو نداشته باش رفتارای تو و اطرافیانو میفهم ...

خودش خیلی تلاش میکنه خیلیییی تلاش کرد بره خوب شدن 

با همون بدن نحیفش که میبینم میمیرم زنده میشم دوبارجراحی شد

ولی الان خودشم فهمیده گفتن تموم 

خانوادم داغون شد

یه داداش ۶ساله دارم استرس گرفته همش میترسه بعداین جریان

خودش خیلی تلاش میکنه خیلیییی تلاش کرد بره خوب شدن  با همون بدن نحیفش که میبینم میمیرم زنده میش ...

چاره ای نیست خیلی چیزا رو ما دوس نداریم ولی واقعیته

تو باید قوی باشی تا حداقل داداشتو بتونی حفظش کنی

فهمیدی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706