2737
2734

شب عید مادرم گفت دعوت کن بیاد خونمون بهش پیام دادم به طرز بدی گفت نه زنداداشم میان اینجا من نمیام روزن زن مادرم دعوتش کرد رستوران گفت نه باید خونمون باشم زنداداشم میاد بهش تبریک بگم یا میگه زن داداشم خیلی سر زبون داره تو هم اینجوری هستی ؟چند بارم از کیک هایی درست میکنه تعریف کرده یشبم گفتم بیا خونمون گفت خونه زنداداشم تو هم بیا گفتم نه منو دعوت نکرده گفت دلتم بخواد بیای البته به شوخی شاید از دماغم و هیکلم جلوی خانواده ایراد گرفته

الان مادرم میگه تموم من دوسش دارم😭

بخدا از یک‌فروردین‌تا الان درگیرم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیه ؟

چه مدته ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
کیه ؟ چه مدته ؟

تقریبا نامزد ۶ ماهه آشنا شدیم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
2740

نگفته باید بال بال بزنه و بهونه جور کنه تا بیاد پیشت

واقعا که ؟!؟!؟!

تو خیلی حیفی قدر خودتو بدون

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

دوره نامزدی لذت بخش ترین دوره زندگیه بعد مرحله به مرحله از لذت زندگی مشترک کم میشه خودت میدونی فقط من بهت بگم بیشترین خوشی ولذتت همین الانه و بعدا قراره محبت همسرت کمرنگ تر باشه اگه این ۶ماه خیلی بهت خوش گذشته و بعدش که قراره خوشی هات کمتر بشه بازم عالی و گل و بلبله مبارکت باشه