2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای داد بیداد من سر دوتاش دوماه درد داشتم.سر یکیش نصف روز.طبیعیه

منم همینطور

اولی رو جای خوبی کشیدم دومی رو رفتم بهداری بخاطر ارزونیش دختره تازه کار بود زد دندون و حلقمو ترکوند

ادما با هم فرق دارن

چون تعداد ریشه و عمق ریشه و توان بدنی فرق میکنه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
منم همینطور اولی رو جای خوبی کشیدم دومی رو رفتم بهداری بخاطر ارزونیش دختره تازه کار بود زد دندون و ...

نه بابا من هرسه تاشو پیش یک دکتر کشیدم اما باهم خیلی فرق داشت.دفعه دوم که اذیت شدم چون دوتاشو باهم کشیدم .خیلی سخت بود خیلی.اگه دندون عقل پایینیت رو کشیدی پیشنهاد میدم سرم شستشو بگیر بعد غذا داخل حفره رو بشور تا زودتر بسته بشه و عفونت نکنه

2740
عفونتم میکنه ینی؟😥

همیشه نه.من میگم برای دندون عقل اولم نصف روز هم اذیت نشدم.خوب میشه به شرط استراحت و‌تکون ندادن زیاد سر و گردن.متاسفانه کمی صبوری میخواد من بخاطر دندون عقلای بعدیم کلی روز نخوابیدم از درد الان یه دونه دیکه دارم وحشت دارم از کشیدنش.اما اکه بعد یه هفته دردت قطع نشد حتما عکس بنداز که چیزی جانمونده باشه از دندونت 

همیشه نه.من میگم برای دندون عقل اولم نصف روز هم اذیت نشدم.خوب میشه به شرط استراحت و‌تکون ندادن زیاد ...

اخی🥲 اخه این دختره زده حلقمو هم زخم کرده اصن با همه چی افتاد به جونش ده بار امپول زدو دراورد میخواستم بیارم بالا هعی عق زدم😑 اخرش دندون افتاد تو حلقم خوب شد قورت ندادم

اخی🥲 اخه این دختره زده حلقمو هم زخم کرده اصن با همه چی افتاد به جونش ده بار امپول زدو دراورد میخواس ...

الهی عزیزم انشالله که زود زود خوب بشی ففط نگران نباش مطمن باش میگذره اینم.صبوری کن.حوله داغ و اینام نزار باعث عفونت و خونریزی میشه.بهتر باشی گلم