2737
2739

اینکه چجور حامله میشدن و را... داشتن برای منم سواله ولی اینکه چجوری بزرگ میکردن ، به کمک بچه های بزرگ تر 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونا اگه راه و روش بلد بودن قطعا اون همه نمی‌آوردن حداقل بخاطر سلامتی خودشون ، ولی خب چون بلد نبودن اولی که دنیا میومد دو سه ماه بعدش بازم دومی رو میاوردن و همچنان ادامه میدادن تا وقتی که یائسه بشن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
اونا اگه راه و روش بلد بودن قطعا اون همه نمی‌آوردن حداقل بخاطر سلامتی خودشون ، ولی خب چون بلد نبودن ...

اون موقع فکر نکنم سزارین وجود داشت وگرنه شکم مادره چیزی جز پوست نمیموند😐

چرا بوده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738

نداشت ولی فرقی نداره در هر دو صورت شکم عین پوست میشه اگه زیاد طرف زایمان کنه

کش میاد دیگه شکم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
نداشت ولی فرقی نداره در هر دو صورت شکم عین پوست میشه اگه زیاد طرف زایمان کنه کش میاد دیگه شکم

ولی ماشاالله سر حال بودن 

الان دختری بخاد ازدواج کنه شرط اولش اینه ک من بیشتر یه بچه نمیخام بدنم از فرم میوفته

منم موندنم،،مادربزرگ من به فاصله ی یک سال بچه میاورده آخه یکی نیست بگه چه خبرته ولی این یکی دو تا آورده ما رو هم راحت کرده.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
ولی ماشاالله سر حال بودن  الان دختری بخاد ازدواج کنه شرط اولش اینه ک من بیشتر یه بچه نمیخام بد ...

دیگه هر زمانی برای خودش یه قوانینی داره

الان اعصاب ندارن

پول نیست

جفت طرف باید کار کنن خرج زندگی دربیاد

ماشالا بچه ها هم جهش یافته هستن تا میگی عزیزم چیزی که لازم داری رو الان نمیتونم بخرم بذار حقوقمو بدن میخرم سریع برمیگرده میگه میخواستید منو نیارید اگه نمیتونستید برام چیزی بخرید 😑😑😑

ماها بچه بودیم یه لاستیک برمیداشتیم با چوب میزدیم قل میخورد ذوق میکردیم اصلأ تو این باغا نبودیم

منم موندنم،،مادربزرگ من به فاصله ی یک سال بچه میاورده آخه یکی نیست بگه چه خبرته ولی این یکی دو تا آو ...

😂😂😂

اون موقع فکر کنم میگفتن هرچی بچه بیشتر زندگی سالم تر😐

2706