2733
2739
😂😂😂 اون موقع فکر کنم میگفتن هرچی بچه بیشتر زندگی سالم تر😐

پدرم که می گه با جاریاش رقابت می کرده.😂😂🤣🤣

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//حسِ خوب مثل زمانی که بهاره و صبح زود یهو از خواب بیدار میشی پنجره رو باز می کنی یه باد خنکککک میاد و زود میری دوباره زیر پتو😆مثل خوابیدن زیر کولر با پتو🤣یا حس خنکی آب دریای خزر وقتی می خوره به پاهات🌊یا شایدم بوی دور گردن نوزادی که شیر مادرش رو می خوره😍چایی که دم کرده ای و خستگی روزت رو می شوره و می بره☕و....از کوچیک ترین و عادی ترین اتفاقات اطرافمون لذت ببریم....شاید هیچ وقت خوشیای بزرگ نصیب ما آدمای عادی نشن ولی خوشیای کوچیک چی!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه چند سالته😐

۲۷ 😐

از پسرای محل یاد گرفته بودم فک میکردم خیلی کار خوبیه 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2731
به به چ دختری خوبی گوگولی 😂 یادش بخیر قدیما

تازه اون موقع مث الان نبود که

بخدا من با پسرای محل بازی میکردم میگفتم هر کی باخت باید منو سوار کولش کنه ، اون موقع اونا از ما بزرگتر بودن 

الان بچه هارو نمیشه باهم تنها گذاشت ترسناک شدن

چند روز پیش تو مهد کودک یه پسره به بچه خواهرم گفته با من ازدواج میکنی 😐😐😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2740
این خوبه خاله بازی میکنن میگن امشب بچه دار بشیم😂

آره خلاصه بیشتر از سنشون میفهمن

من ترم اول دانشگاه دنبال یاکریما میکردم پرواز کنن گربه نخورتشون 😑😂