2733
2734
عنوان

خواهشا کمکم کنید جاریم شپش داره

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 75 پست
اینا که شپش دارن و خیلی عادی جلوه میدن و با اینکه میدونن شپش دارن اینور اونور میرن و حتی آرایشگاه می ...

دقیقا عادی جلوه دادن شون خیلی بدع خواهرشوهرم میگ هیچی ک نیست همه میگیرن اشکال نداره دردم اینه خب من دوست ندارم بگیرم من موهام تازه بلند شدنه

اینجور جاری از شپش خطرناک تره😂😂 شما نگران نباش از پس شپش برمیای. فقط الکی حرص نخور مثل ما اعصاب بر ...

خوابم نمیبره اعصابم داغونه فقد هی میگم کی صبح میشه دیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح شد بگو تشک هارو جمع نکنین شپش هاش بره😂 بلکه خجالت بکشه نیاد دیگه😅

اگه باز گفت مگه چیه شپشه دیگه، بگو من عادت ندارم شما عادت کردی بهش، منم هرچی اینجا پیداکنم میگیرم میریزم تو شیشه میارم براتون😂😂😂

بعضیا با شوخی حرفشونو میزنن خوش بحالشون😅 من به ذهنم میرسه اما ۹۰درصد مواقع جرعت نمیکنم بگم گاااهی تازگی میگم

مشگل اینه که گاهی یه عده، نظرشونو یه جور میگن که طرف مقابل نمیتونه نظر مخالف بده. مثلا طرف مقابل یه جور میگه فسنجون اه اه حالم بهم میخوره که تو روت نمیشه بگی غذای مورد علاقه ت هست! حالا طرف یه جور میگه خب شپشه که انگار عادیه و تو اگه برات عادی نیست مشگل داری و اینجوری روت نمیشه بگی وااای من میترسمم! باید یه شپش هم از سرش برداری بزاری فرق سرت تا طرف ناراحت نشه ازت!

منم خیلی رو مخم هستن اینجور آدما، به سختی میشه جلو این آدما راحت باشی و بتونی بگی نه من عاشق فسنجونم! یا خیلی بدم میاد از شپش ازم بپرس قبلش شاید نخوام شپش بگیرم عزیزم! نکنه اجباریه شپش گرفتن به این روش و حق انتخاب ندارم؟؟ واقعا این چیزا اعصاب خیلی هارو خورد میکنه، درک میکنم.

2731
مشگل اینه که گاهی یه عده، نظرشونو یه جور میگن که طرف مقابل نمیتونه نظر مخالف بده. مثلا طرف مقابل یه ...

دقیقا همین حرفمه منم بی پروا بهشون میگم اگه شما دوست دارین شپش بگیرین ب من ربطی نداره من میترسم دلم نمیخواد بگیرم

صبح شد بگو تشک هارو جمع نکنین شپش هاش بره😂 بلکه خجالت بکشه نیاد دیگه😅  اگه باز گفت مگه چیه ش ...

دقیقا منم همینطورم ذهنم کلی حرف می‌ره ولی جرعت نمیکنم بگم البته خانواده شوهرمن خیلی بی آبرون

مشگل اینه که گاهی یه عده، نظرشونو یه جور میگن که طرف مقابل نمیتونه نظر مخالف بده. مثلا طرف مقابل یه ...

واای باورت نمیشه دلم میخواد الان جل پلاس مو جمع کنم بچه مو بغل کنم تا همه خوابن بزارم برم

2740
هیچی اصلا موثر نیسفقط قطره کیمیا میگن خوبه

هیچ چیز مثا قطره کیمیا موثر نیست

معجزه میکنه

از با سلام بگیر و برای همیشه از شپش خداحافظی کن

من دو بار تجربه استفاده دارم و واقعا عالیه

بگیر پشیمون نمیشه 

دقیقا مطابق دستورش عمل کن

میفهمم حالتو 

امیدوارم منتقل نشده باشه 

ولی بحرحال چیزیه که شده 

تادیر نشده چک کن اگه چیزی دیدی ترو تمیزکن توگوگلم بزنی نکاتش میاد بالا

یه پودریم هست خیلی خوبه

میدونم سخته ولی نزار بیشتر نشه

#دختر لر
شپش محض اطلاعتون این اواخر بخاطر کرونا زیاد شد و مسری و قابل انتقاله به سرعت  ربطی به تمیزی و ...

نره نمیره

ولی میتونه نره تو خونه زندگی مردم

شپش بدبختیه

مخصوصا برا کسی که بچه داره

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
نمیدونم چیکار کنم نمیدونم بچه مو بغل کرده اص کاری ب اون نباشه شب خونمون مونده رختخواب هام خونه زندگی ...

رختخوابهایی که اونا خوابیدن رو جدابزار برویه سم پودری از داروخانه بگیر روبالش پتو و رختخواب بپاش مثل نمک پاشی بعد لایه چادررختخوابی ببند بزار یه اتاق جدا تخم یاشپش باشه میمیره 

انقد شپش گفتین ترس به جونم اومد 

اسی از اون شانه هایی ک دندانه های خیلی خیلی ریز دارن از داروخونه بگیر 

۱۵ ،۲۰ بار شونه کن سرتو شپشا میرن 

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد

حتمااااا از همین امروز اول از داروخونه شونه دندونه ریز فلزی مخصوص شپش بخر بعد برو حموم موهاتو یه عالمه نرم کننده بزن شونه کن

سرسری بگیری یهو میبینی زیاد شدن

خونه زندگیتم جمع کن جارو کن اسپری شپش نلا بخر اسپری کن به همه جا

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2706