2737
2739
عنوان

خواهشا کمکم کنید جاریم شپش داره

846 بازدید | 75 پست

عروسی دوست شوهرم بود جاریمم میخواست باهامون بیاد اومد خونه ما من داشتم موهاشو درست میکردم دیدم پر از شپشه ب حدی ک بابلیس زدم یه دونه ازش افتاد ب خواهرشوهرم گفتم کلی درومد حرف زدن ک نمیدونم اشکال نداره همه میگیرن هیچ مشکلی نداره فوقش گرفتی موهاتو کوتاه میکنی قطره میزنی کلی حرف های دیگه ولی من خیلی از شپش میترسم خیلی نمیدونم زندگیمم پر شده من چجوری جمع کنم بچه کوچیک دوماهه هم دارم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم حالم خوب نیست حالم از خانواده شوهرم بهم میخوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب جلوش میری روسری سرت باشه چیزی نمیشه بچتو هم نذار بغل کنه چون شپش میپره

نمیدونم چیکار کنم نمیدونم بچه مو بغل کرده اص کاری ب اون نباشه شب خونمون مونده رختخواب هام خونه زندگیمه

با اب ذاغ باید حموم کنی، و البته شامپو هم داره ولی نمیدونم چقدر موثره شامپوهاس

هیچی اصلا موثر نیسفقط قطره کیمیا میگن خوبه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عنتر خانم سرش پر شپشه نرفته تمیز کنه ازش میریزه بعد میخواد موهاشم مدل بده تو تالار سر لخت باشه ، چه اعتماد به نفسی! 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2706