2737
2739
عنوان

خواهشا کمکم کنید جاریم شپش داره

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 75 پست
شپش چه ربطی به کرونا نداره. ن نمیخواد بمیره ، باید سرشو تمیز کنه من موندم چجور تحمل میکنه ! بعدشم ...

با همه گیریِ کرونا،شپش هم زیاد شد یهو

تو همین سایت هم یهو خیلیا گفتن شپش زدن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاق بیفته درسته ولی میتونست خواهرشوهرم یکمی بااحترام تر حرف بزنه آخه یعنی چ ک اینجوری بگه من با بچ ...

فعلا از باسلام قطره معجزه گیر بیار این حرفارو ول کن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728
دقیقا من حالا چ خاکی ب سرم بگیرم 

وقتی رفت اون پتو و بالشی و هر چیزی که استفاده کرده رو بریز بیرون و بشور

خونه رو هم جارو برقی بزن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
وقتی رفت اون پتو و بالشی و هر چیزی که استفاده کرده رو بریز بیرون و بشور خونه رو هم جارو برقی بزن

کلی گریه کردمه حالم بدع دست تنها بچه ای ک همش گریه می کنه نمیکشم واقعا 

2738

الکی استرس نگیر که فایده نداره. احتمال اینکه شما نگیرین خیلی کمه. دیگه پیش اومده. فردا پسفردا حتما برو دکتر و فکرکن که گرفتین، از الان درمان رو شروع کن. برای ما پیش اومد شامپوهاش و همه چیشو گرفتیم استفاده کردیم. رخت خواب هارو هم انداختیم حیاط جلو آفتاب و همه جارو هی جارو زدیم. ساده نگیر که زیاد نشه و مجبور نشی موهاتو از ته بزنی.

جاریت یا بدجنسه یا خیلی نفهم، ازاین دو حالت خارج نیست. به هرحال اونو نمیشه کاریش کرد. فکر خودتون باش با آرامش اما جدی بگیر.

والا اگه انتقالش اینجوری به این شدت بود که کلا هرکی میگرفت باید ایزوله میشد😬 تو آرایشگاه که میرن ب ...

اتفاقا انتقالش خیلی آسونه برا منم مسخره بود تا اینکه خودم گرفتمو فهمیدم چی ب چیه گرفتنش آسونه ولی رهایی ازش سخته

عزیزم یه اسپری هست بیرون برو بخر برای شپشه .اون اتاق و درش رو ببند اصلا نرو فعلا .شپش بیرون بعد یت م ...

اتاق خواب مونه تخت خواب ک روش میخوابیمه نشسته بود روی صندلی میز آرایشم

اگرم شرایط نداری بری دکتر، یا دکتر اینترنتی بگیر، یا برو داروخونه بگو اینجوری شده. اگه شپش نگیری هم از هفته ها سرت بخاره کابوس میبینی! زندگی کوفت آدم میشه. ولی اینم میگذره. فقط زود و جدی همه چیرو به طور وسواسی رعایت کن که اگرم گرفتین تو نطفه خفه بشن.

2706