2737
2739
عنوان

چی باعث میشه یه مرد چشاش دو دو بزنه

307 بازدید | 26 پست

بچه ها تعریف از خود نباشه من خیلی خوشگلم امروز باغ خواهرم اینا مهمون بودیم دوست خواهرمم با شوهرش اومدا بودن بعد دوست خواهرم خیلی راحته تو پوشش و آرایشو کلا شال نمیندازه البته من خودمم بروزم البته ن در این حد که پیش بقیه شال نپوشم(البته میدونم پوشش هرکس بخودش مربوطه)بعد اینم بگم شوهرم در کل ادم خوبیه سربه زیره اما دوسه باری دیدم داره نگاش میکنه خیلی ناراحتک حرصی شدم ک مگه من چی کم دارم ک چشات اینور اونوره بعد طلبکارم شد تا اخر مهمونی برومم نگاه نکرد حتی!خیلی ناراحتم ار طرز برخوردش شما بودین ناراحت نمیشدین؟حتی احساس کردم بعد هشدار و دعوام بازم نیگاش میکرد

لطفا هرکی امضامو میبینه برای حل مشکلم یدونه صلوات بفرسته واسه کسی که سالهاست رنگ خوشبختی رو ندیده💔

تازه من خیییییییلی خییییلی از شوهرم سرترم از لحاظ ظاهری

لطفا هرکی امضامو میبینه برای حل مشکلم یدونه صلوات بفرسته واسه کسی که سالهاست رنگ خوشبختی رو ندیده💔

نگاه هیز با نگاه عادی فرق داره ها!!

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سندروم چش بیقرار داره😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
نگاه هیز با نگاه عادی فرق داره ها!!

خب اونم میگه نگاه من عادیه اما خب از کجا میشه فرقشو فهمید؟

2738
خدا چشم رو داده واسه نگاه کردن بنظر من سخت نگیر

اخه حرصم میگیره که من چی دارم مگا اونو برانداز میکنه اخه

خب اونم میگه نگاه من عادیه اما خب از کجا میشه فرقشو فهمید؟

نگاه عادی مثلاً من و یه مرد داریم حرف می زنیم خب همو نگاه می کنیم یا من دارم رد می شم یه نگاه گذرا طرف رو می کنم ولی نگاه دیگه بی دلیله زوم کرده روش انگار نگرانه کسی متوجه نگاهش نشه من این فرق رو قائل می شم برای نوع نگاه مردا باز نمی دونم.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
شاید دختره رفتار جذابی داشته

خیلی هیزه دختره دوسداره همه مردارو جذب خودش کنه تازه خیلی هم بی ادب بود فقط شوهرشو خراب میکرد بقیه بخندن اما بیا و شانسشو ببین!

جالبه این حدیث که میگن آخرالزمان معروف و  منکر جابجا میشن دیگه خیلیا جرات ندارن یذره منفی راجب بیحجابی بگه سریع میگن البته قبول دارم پوشش هر کی به خودش مربوطه... این روغنفکریاتونو بجا بنویسید شب اول قبرم یادتون نره همینا رو بگید

خدا مرد را اصلا اینجور خلق کرد

نه اخه بعضی از مردا خیلی پاکن بخدا من میبینم اصلا هزارتام زن هس سرشون فقط پایینه شوهره منم خیلی ادعای پاکیش میشه اما بعضی وقتا نگاه میکنه.....خیلی اذیت میشم

2706