2737
2739
عنوان

غیبت

87 بازدید | 7 پست

یکم سبزی اوردم بیاید غیبت کنیم😂🥗

آقا ی خاطره تعریف کنم نصف شبی

یه دوستی داشتم اون موقع۱۷سالمون بود این ی خاستگاری داشت ۱۰سال اون موقع ازش بزرگتر بود فامیل دورشونم بود بعد اون موقع ما سال اول دبیرستان بودیم

این خیلی درس خونم بود 

دوستمو تو عروسی دیده بود خوشش اومده خلاصه اومده بودن خاستگاری

من پسره رو ندیده بوذم این اومد تعریف کرد ک اره خاستگارم خیلی وضع مالیش خوبه خفنه سن هم ک ی عدده فاصله سنیمون چیزی نیستو اینا

منم ک کلا مخالف بودم ک ن ازدواج نکن درستو بخون زوده

این زیاد تو باغ نبود رفته بود تو فاز شوهر کردن

منم دیگ بیخیال شده بودم جیزی نمیگفتم ی روز عکسشو اورد مدرسه نشون داد

خیلی طرف داغون بود ینی انگار۴۰سالش باشه

حس کردم فاصله سنیشونم بیشتره نمیگه😂😂

دیگه هیچی نگفتم یوقت ناراحت نشه 

مثل اینکه هی قرار میزاشتن باهم بیشتر آشنا شن 

ما بخاطر کار بابام ی شهر دیگه بودیم اون موقع ولی رفتیم تابستونش شهر خودمون 

اون موقع گوشیم ک نداشتیم

من نداشتم خودم تا سال اخر😂

بعد این دوستم تو این مدت ک من نبودم عقد کرده بود

برگشتیم بعد تابستون

هنوز مدارس باز نشده بود

اقا این دوستمو دیدم این اومد مثلا ی جوری بگه من سوپرایزشم

اومد اول گفت اون خاستگاره هست داشتم جواب رد دادم بهش 

تا اینو گفت انگار ک منتظر فرصت باشم

ریدم ب پسره ک اره این چی بود لاغر مردنی بیریخت شبیه پیرمردا بود خوب کردی

دیدم یهو ماتش برد

بعد گفت خواستم ببینم چی میگی ازدواج کردم ینی عقد 

منو بگو رنگم عین گچ شده بود😂😂😂

مونده بودم چی بگممممم

سوتی درحد لالیگا

از اون موقع دیگ رفاقتمون ب فنا رفت تقریبا😂

دوست عزیزم هرجاهستی منو ببخش❤️😂

چجوری اول دبیرستان ۱۷ سالتونه 😂😂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وایی استاتر این موضوع برای من پیش اومد دوستم  شکست عشقی خورده بود مثلا و به من میگفت من دیگه تا اخر عمرم مجرد میمونم اون رفت من دیگه نمیتونم کسی جایگزینش کنم حالا کلا با پسره سه چهار ماه دوست بود میگفت هیچ کس رو نمیتونم به جای این ببینم هیچی پسر همسایشون همون موقع اومد خواستگاریش و این قطعی بهش گفت نه من قصد ازدواج ندارم بعد عکسشو به من نشون داد پسره هم واقعا بی ریخت بود هم سن بابای دوستم میزد منم شروع کردم پشتش حرف ردن این پسره زشته چجوری طبعت میکشه با این باشی اینا هیچی چند روز بعد بهم پیام داد فکرامو کردم میخوام بهش بله بدم بعد دو هفته هم عقد کردن 😐

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
😂😂😂😂همیشه ماهم ادم بده میشیم این وسطططط

دقیقا همون که میگفت شکست عشقی خوردم هیچکس رو جایگزین نمیکنم سریع با ابن پسره عقد کرد الان شدن عاشق و معشوق افسانه ای😐😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2740