2737
2739

خب بیاین سه تا سوال خیلی سخت بپرسین که بتونین از توش بفهمین شخصیت طرف چطوریه 

اینبار اینجوری که انگار میخواین با یک نفر وارد رابطه بشین 

سوالای من 

بنظرت خوش بختی یعنی چی؟

به چه دلیلی دوست داری وارد رابطه بشی؟

از چه روشی برای خل اختلاف استفاده میکنی؟

شمام بپرسین مهم نیست تکراری باشه یا نه

پر از ایده برای نوشتن رمان و فیکشن اما بسیار تنبل! لطفا درجواب پست های من یک "پاشو برو ادامه فیکت رو بنویس" بگویید بلکه شاید تکونی به خودم دادم 😂😔 تازه گوربه هارو هم دوس دارم:>🐈‍⬛ سینگل بخ بخ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدفت از ازدواج 

اهل دخانیات هستی؟ 

نظر خانوادت چقد مهمه 

..

اهل سفر هستی..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2728
من سکوت میکنم  چون از خواستگارم پرسیدم غذا چی دوس داری

شاید در نگاه اول سوال ساده باشه ولی باور کن مردا عقلشون تو شکمشونه و به نظر من خیلی مهمه این سوال😐

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2740

من کلامی توانایی ندارم میبرم بیرون   

من کلا قبل خواستگاری رسمی به پدرم میگم بزارن چند جلسه منو اون پسر بریم بیرون اول نحوه عصبانیت تو ترافیک نوع برخورد با مردم خسیس بودن یا ولخرجی این چیزا میسنجم 

بعد میبینم دقتش رو من چطوره گیره نیست اوکیه 

بعد میریم سمت خانوادها  

بستگی به حیطه داره یوقت میخوای دست و دلبازی رو تست کنی یبار اخلاق یبار اعتماد 

مثلا آخرین بار کی رفتی رستوران و چی سفارش دادی

اخرین بار با دوستات کی رفتی مسافرت و کجا با خانواده کجا رفتی 

آخرین چیزی که خریدی چی بود و از کجا خریدی

کلا قصد ازدواج باهاشو نداشتم یهویی گفتن برین حرف بزنین 

پس میخواستی فقط وقت بگذره حالا چی گفت طرف چیزیم گفت یا پوکر فیس نگاه کرد؟

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
من کلامی توانایی ندارم میبرم بیرون     من کلا قبل خواستگاری رسمی به پدرم میگم بزارن چند ...

خیلی خوبه واقعاً 

من سکوت میکنم  چون از خواستگارم پرسیدم غذا چی دوس داری

عالیه😅

ولی واقعا برا من مهم بود که کله پاچه دوست نداشته باشه مثل خودم و همینطور شد🤣روز اول اشنایی پرسیدم کله پاچه که دوست نداری؟

با این سوالا خودتون رو خسته نکنین باید انقدر تیز و دقیق بشی روی رفتاراش نپرسیده خودت بفهمی چه خبره ما بین حرفاش ما بین کاراش.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2706