2733
2734
عنوان

بیاین یه چالش (مثلا چالش خواستگاری)🍒🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 33 پست
پس میخواستی فقط وقت بگذره حالا چی گفت طرف چیزیم گفت یا پوکر فیس نگاه کرد؟

نمیدونم انگیزه ام‌چی بود بابام بدش میومد از خواستگار اونا لج کردن بابام مجبوری قبول کردی سوال پسره دقیق و حساب شده من چرت وپرت 

عالیه😅 ولی واقعا برا من مهم بود که کله پاچه دوست نداشته باشه مثل خودم و همینطور شد🤣روز اول اشنایی ...

اون پرسید اگه شوهراینده میخاد بره بیرون درو قفل کنه روی شما ب صورت اتفاقی چیکارمیکنین

من میگفتم رنگ مورد علاقت چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فقط میگم اینا را الویت بندی کن 

خواب،غذا ،سفر

📌سخت است! ولی تو باید حالت خوب شود .تو باید دوباره بلند شوی و روی پای خودت بایستی و تمام مسیر های نرفته را بروی و تمام کارهای نکرده را بکنی و قوی باشی و نشکنی و نیاز به هیچکس نداشته باشی .سخت است!  ولی تو باید تنهایی از پس همه چیز بر بیایی و همه چیز را درست کنی ، تنهایی با سپاه مشکلاتت بجنگی و تنهایی پیروز شوی.تو نمیدانی چه لذتی دارد آدمی قهرمان زندگی خودش شود و خودش برای مشکلاتش کافی باشد و از هیچکسی هیچ انتظاری نداشته باشد♻️💚🌱
سوالاتو دوس داشتم

😁🤗

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

با این سوالا نمیشه به جواب دقیق رسید

سوال رو یه بپیچونید که جهت گیری شمارو نفهمه و نظر واقعیش زو بگه و یا اینکه اینجوری ازش بپرسید مثلا بگید

یه توضیح کوتاه درباره فلان مسئله بده

اینکه آیا اهل دخانيات هستی یا نه

یا اینکه اهل خیانت و دروغ هستی یا نه

شمارو به جواب نمیرسونه،چون قطعا جوابی رو میگه که دلخواه شما باشه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
2740
اره خیلی مشخص میشه مثلاً یبار با پسره سه جلسه رفتم بیرون ب قدری مادرش زنگ زد این هی می‌رفت اونور من ...

واقعا اینجوری خوبه چون روی واقعی طرف رو میبینی 

مثلا همین خواستگار شما اگر بیرون نمیرفتید و یک دفعه میومدن خونتون و میبردن و میدوختن شاید متوجه نمیشدید مامانش چکش میکنه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2706